222slodki222
222slodki222
  14 grudnia 2010 (pierwszy post)

witam jak widać zima w pełni chociaż jesień. widząc brud na aucie mieszanka błota z sola co źle wpływa na lakier i zamarznięte błoto pod podwoziem. jak umyć w ten mróz auto nie mam garazu ogrzewanego i zamknietego jest bez drzwi. a minusy na dworze to jak wy radzicie z myciem auta?? nie pisac ze czekacie do wiosny :P.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  14 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: źle wpływa na lakier

to tylko samochód :tak:
swojego od września myłem tylko raz jakoś w listopadzie jeszcze bo musiałem pojechać w takie miejsce że wstyd tam się pokazać upiedolonym autem, teraz myślę że będę tak jeździł aż nadarzy się kolejna okazja :ziober2:
chicel
chicel
  14 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam jak widać zima w pełni chociaż jesień. widząc brud na aucie mieszanka błota z sola co źle wpływa na lakier i zamarznięte błoto pod podwoziem. jak umyć w ten mróz auto nie mam garazu ogrzewanego i zamknietego jest bez drzwi. a minusy na dworze to jak wy radzicie z myciem auta?? nie pisac ze czekacie do wiosny :P.

umyj sobie zimowym płynem do spryskiwaczy :) kolega mył lecz jest to kosztowne :)
folkemon
folkemon
  14 grudnia 2010

Nie myję auta w czasie mrozów.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: itam jak widać zima w pełni chociaż jesień. widząc brud na aucie mieszanka błota z sola co źle wpływa na lakier i zamarznięte błoto pod podwoziem. jak umyć w ten mróz auto nie mam garazu ogrzewanego i zamknietego jest bez drzwi. a minusy na dworze to jak wy radzicie z myciem auta?? nie pisac ze czekacie do wiosny :P.

Pojedziesz na myjkę z czyszczeniem podwozia to wszystko co zamarznie. Lepiej poczekać aż będzie trochę cieplej.
Czyli do kwietnia :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Hali20
Hali20
  15 grudnia 2010

ostatnio walczyłem z myjką bezdotykową na bp jechałem na ślub i myślę sobie hmm wypadało by umyć auto no i co polałem z karchera to woda zamarzała na aucie więc szczerze nie polecam myc auta w zimę :ninja:

Qsy69
Posty: 1 (po ~66 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Qsy69
  16 grudnia 2010

Myjnia reczna :] Z myjni wyjeżdżasz czystym i suchym samochodem.

chicel
chicel
  17 grudnia 2010
Qsy69
Qsy69: Myjnia reczna :] Z myjni wyjeżdżasz czystym i suchym samochodem.

ale w uszczelki i tak nawlatuje więc Ci w nocy zamarznie
angelika28071991
angelika28071991
  18 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ak wy radzicie z myciem auta??

jade na myjnię
folkemon
folkemon
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w uszczelki i tak nawlatuje więc Ci w nocy zamarznie

uszczelki po każdym myciu, a szczególnie o tej porze roku, się wyciera i smaruje preparatem który zamarzaniu zapobiega.
dawidusw202
dawidusw202
  19 grudnia 2010

AUTO ZIMĄ POWINNO SIE MYĆ CZĘŚCIEJ NIŻ LATEM ponieważ auto szybciej sie brudzi i trzeba ten syf spłukać a po umyciu natychmiast trzeba osuszyć auto i wtedy nic nie przymarznie ......................ale to tylko teoria i wszyscy wolą czekać do wiosny :ziober2:

folkemon
folkemon
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to tylko teoria i wszyscy wolą czekać do wiosny

nieprawda. Teraz jest kilka dni z temperaturą na plusie i planuję autko umyć
WujekBeton
WujekBeton
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz jest kilka dni z temperaturą na plusie

jak będzie to i ja muszę swojego trochę obmyć chociaż
chicel
chicel
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: uszczelki po każdym myciu, a szczególnie o tej porze roku, się wyciera i smaruje preparatem który zamarzaniu zapobiega.

znam te preparaty... są drogie nie opłaca się... preparat za 20zł starcza na wytarcie wszystkich uszczelek tylko dwa razy...nie wspominając o odmrażaczu do zamków
whitestok
whitestok
  22 grudnia 2010

heh a co to za różnica czy zamarznie woda po myciu auta czy woda po deszczu? ja tam nie wnikam w to, że jest zima...jak auto jest brudne to trzeba umyć...takie moje zdanie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.