Witron18
Posty: 23 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Witron18
  21 listopada 2010 (pierwszy post)

Witam ja mam takie pytanie sprawdzałem olej po zmianie i wydaje mi się ze go przybywa morze i nie dużo ale przybywa co się dzieje proszę o pomoc:P

jaroszakal
Posty: 1536 (po ~116 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
jaroszakal
  21 listopada 2010

moze postawiles auto troche pod skosem i tak pokazuje tylko. druga rzecz to logicznie rzecz ujmując, wiekszosć ciał (w tym oleje), jak sie rozgrzewaja to zwiekszaja troszke swoja objetosc... a sprawdzales na zimnym silniku czy goracym??

Bo teraz to nawet miłość jest syntetyczna i sztuczna... ;]

Chudy992
Posty: 25 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Chudy992
  21 listopada 2010

Kolega Jaro ma racje. Nie ma szans żeby magicznym sposobem Ci sie olej pojawił;p

Damnavi
Damnavi
  21 listopada 2010
Chudy992
Chudy992: Nie ma szans żeby magicznym sposobem Ci sie olej pojawił;p

:zonk:
Jest jeszcze cos takiego jak uszkodzona uszczelka pod glowica, a wtedy oleju przybywa, bo dostaje sie plyn chlodzacy ;P
Sprawdz stan plynu chlodzacego. Sprawdz konsystencje oleju. Jezeli jest bardzo rzadki, lub widac "oczka" w oleju, to jedz jak najszybciej na wymiene i do mechanika na stwierdzenie uszkodzenia, oraz naprawe usterki.
dawidusw202
dawidusw202
  22 listopada 2010

octavia po lifcie również posiada filtr dpf więc moze to jest przyczyna?

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  22 listopada 2010

Ja też radzę sprawdzić działanie filtra moze olej się miesza z benzyną i dlatego go przybywa

Witron18
Posty: 23 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Witron18
  23 listopada 2010

Nie nie ubywa płynu a olej nie śmierdzi ropą a to moze być wina wtrysków???? i sprawdzał na zimnym silniku na równym

KORARM
KORARM
  24 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: octavia po lifcie również posiada filtr dpf więc moze to jest przyczyna?

autor tematy nie napisał jaki ma silnik więc po co dpf mieszać w tą dyskusje?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.