Wilgotnaless
Wilgotnaless
  19 listopada 2010 (pierwszy post)

W moim golfiku o akumulatora tam gdzie jest plus wychodzi czerwony kabel. konczy sie taką wtyczką i sobie tak luźno wisi. Z czym powinien byc połączony i dokąd prowadzi ten kabel? Proszę o pomoc chłopaki!!!!

KORARM
KORARM
  19 listopada 2010

ucinaczki i ujeb go jak nie masz co robić.

19Walkman91
19Walkman91
  19 listopada 2010

1. Wszystko w aucie działa?
2.Jak dokładnie wygląda ta wtyczka?
3.Tak było czy ktoś coś robił, coś się stało? I teraz tak wisi.

A jak wszystko działa, a wcześniej już tak było, to ujeb go w pizdu bo jeszcze ci zwarcie zrobi skoro to plus jest.:]

Wilgotnaless
Wilgotnaless
  20 listopada 2010

wszystko działało do momentu kiedy autko nie chcialo odpalić. Sąsiad wyciągnął mi akumulator i podłączył pod prostownik bo był rozładowany. Przy wyciąganiu akumulatora zauważyliśmy tą wtyczkę. Znalazłam teraz drugi niebieski kabel też z taką wtyczką, jest okrągła i można te dwie razem ze sobą skręcić ale brakuje w środku jakiegoś elementu, blaszki czy cos co by łączył te dwa przewody. Po naładowaniu akumulatora golfik odpalił. Tylko nie wiem czemu się rozładował, nie robię krótkich dystansów i nie było wcześniej problemów z odpalaniem. Tylko dwa razy sama rozładowałam przez swoje gapiostwo akumulator, ale tak zawsze dobrze odpalał...

marcinek8455
marcinek8455
  27 listopada 2010

Możliwe że ten przewód idzie do alternatora. I nie ładuje akumulatora. Zapraszam na forum vwgolf.pl :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.