golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  19 listopada 2010 (pierwszy post)

mam pytanie, Jak wbije 1 i puszcza sie sprzęgło, to jest moment gdy auto jedzie bez dodawania gazu. Czy u mnie jest dobrze jak ten moment jest odrazu po puszczeniu sprzegła?? kumpel twierdzi ze jak jest na początku to jest dobrze bo wtedy sprzęgło nie jest zuzyte,

BoOoRaTeQ
BoOoRaTeQ
  19 listopada 2010

jak mniemam, diesel?

xxxmickxxx
xxxmickxxx
  19 listopada 2010

jak bierze nisko to dobrze :) pozatym jak dajesz na wiekszym biegu gaz i sie nie slizga to jest git sprzegło :)

LajcepsGda
LajcepsGda
  19 listopada 2010

w dieslu to normalne, w benzynie ten moment powinien być w połowie.

xxxmickxxx
xxxmickxxx
  19 listopada 2010

powinien yc ale duzo aut tak niema pozatym to tez zalezy od tego jak ty sie z tym czujesz ja mam bardzo twardy pedał a wszystko mam nowe i nikt niewie dlaczego :) powinno byc ystawione w połowie ale to zalezy od samo naciągu a jak nie ma to odpusc troche linke przy skrzyni :)

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  19 listopada 2010
golden18
golden18: mam pytanie, Jak wbije 1 i puszcza sie sprzęgło, to jest moment gdy auto jedzie bez dodawania gazu. Czy u mnie jest dobrze jak ten moment jest odrazu po puszczeniu sprzegła?? kumpel twierdzi ze jak jest na początku to jest dobrze bo wtedy sprzęgło nie jest zuzyte,

Być może że masz ustawione za wysokie obroty bądź dobre sprzęgło ;]
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  19 listopada 2010

ja nie mam regulacji sprzegła, bo mam samoregulujace sie, samochodzik to focus 2002 18 tddi, przebieg 105tys

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  19 listopada 2010

w dieslu to normalna, ja w kolegi dieslu wbijałem kiedyś z luzu na jedynkę, i gdy powoli puszczałem sprzęgło to samochód ruszał, później dalej je spuszczałem dodając gazu, to moim zdaniem normalne zjawisko

golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  20 listopada 2010
uotr
uotr: golden18:mam pytanie, Jak wbije 1 i puszcza sie sprzęgło, to jest moment gdy auto jedzie bez dodawania gazu. Czy u mnie jest dobrze jak ten moment jest odrazu po puszczeniu sprzegła?? kumpel twierdzi ze jak jest na początku to jest dobrze bo wtedy sprzęgło nie jest zuzyte, Być może że masz ustawione za wysokie obroty bądź dobre sprzęgło ;]


obroty mam nisko ustawione
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.