Zorr
Zorr
  17 listopada 2010 (pierwszy post)

witam chce kupić samochód do 15 tys. diesel. myślałem nad LAguną 2 lub Mondeo 3.
odpada passat. wiecie coś na temat tych dwóch?? lub co polecacie w tej cenie ciekawego

luk0712
luk0712
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mniejsze od laguny/passata itd

jezdziłeś kiedyś s'ką lub v'ką ?
komfort podrózy itp jest 1000 razy lepszy od jakiegoś paska
i wcale sie tak nieróznią bo w obu dosc dużo miejsca

Konto usunięte
Konto usunięte: urywają się wały korbowe

spotkałem sie juz z tym 2 razy wiec coś prawdy jest w tym
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a Peugeot i Citroen są to marki na które szkoda klawiatury ;/ totalna porażka ... plastikowe samochody nie nadające się do polskich warunków tyle ode mnie :)

nie chciał byś znać mojej opinii o oplach :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: komfort podróżowania lepszy w 406 :)

ja w 406 czułem się tak jakby miał się zaraz rozlecieć :ziober2:
a w passacie jak w czołgu :lol2:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jezdziłeś kiedyś s'ką lub v'ką ?

jeździłem v40 TDI, ale jakoś nie podchodzi mi ten samochód, no niby fajny ale jakiś taki nie taki :ziober2:
luk0712
luk0712
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

no niby kto co lubi
ale jakbym miał wybrać szmelcwagena czy volvo
volvine biore bez namyslania sie
dawidusw202
dawidusw202
  18 listopada 2010

nie kupuj szmelcwagena b5 bo to ci sie co chwile bedzie sypało juz lepszy B5 FL bo jest troche poprawiony a lagune juz odrazu sobie odpuść a mondeo nie będzie lepsze. Moze honda accord lub galant w automacie? przynajmniej są bezawaryjne i z jhakiego segmentu ma byc to auto?

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę

fan bmw i nie słyszał o tym?
przecież każdy wie ze nie powinno sie kupować bmw w dieslu i na pewno jak kupisz 2.0 d to sie rozsypie
http://www.autocentrum.pl/autorentgen/bmw/seria-3/e46/pekajacy-wal-korbowy-w-modelu-320d-136km-628480582/
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=80693&start=0
"najczęściej wał pęka w autach walonych przodem" popieram w 100% :D
Damnavi
Damnavi
  18 listopada 2010

Seat Toledo II 1.9
Skoda Fabia 1.4 TDI / 1.9 TDI / 1.9 SDI (do 15 tys dostaniesz 2002, 2003 rocznik, a jak dobrze poszukasz to i 2004)
Ewentualnie cos z japoncow- Mazda 626 V generacji.
W VW bym nie szedl majac ta kwote. Zbyt popularne i zbyt wiele pseudo mechanikow pchalo tam lapy ;]

whitestok
whitestok
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze honda accord lub galant w automacie? przynajmniej są bezawaryjne i z jhakiego segmentu ma byc to auto?

Galant jest z grupy średniej i w standardzie dość bogate wyposażenie porównując go z niemieckimi autami w tej cenie :D
machu221
machu221
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "najczęściej wał pęka w autach walonych przodem" popieram w 100% :D


no to o tym słyszałem myślałem że wał pękał sam z siebie :D
machu221
machu221
  18 listopada 2010

ale z drugiej strony jakby szukać auta które nie ma typowych dla siebie usterek nie kupiłoby się żadnego :) tak tak nawet vw się psuje i ma swoje typowe wady dla danego modelu wiem zabiłem tym wielu polaków dla których te auta są bezawaryjne nie trzeba nawet oleju zmieniać i klocków nic nawet płynu do spryskiwaczy starczy na wieczność :D

dawidusw202
dawidusw202
  19 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Galant jest z grupy średniej i w standardzie dość bogate wyposażenie porównując go z niemieckimi autami w tej cenie :D

niby galant to klasa WYŻSZA ale wymiary pasują do segmentu D więc uj wie jak to jest :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no to o tym słyszałem myślałem że wał pękał sam z siebie :D

mój znajomy właśnie lekko uderzył przodem i po kilku tygodniach pękł mu właśnie wał a tak pozatym to chyba w każdym bmw będą pekały te wały bo bmw bezwypadkowe nie istnieje :D
Pajel
Pajel
  19 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bmw bezwypadkowe nie istnieje :D

istnieje :P np. moje E36 ... znam dokładnie jego przeszłość ... :)
machu221
machu221
  19 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mój znajomy właśnie lekko uderzył przodem i po kilku tygodniach pękł mu właśnie wał a tak pozatym to chyba w każdym bmw będą pekały te wały bo bmw bezwypadkowe nie istnieje :D


są auta bezwypadkowe , ale trzeba też pojąć to że są pewne różnice między autem powypadkowym a po drobnej stłuczce :D

ogólnie od siebie dodam szkoda że w naszych czasach auta projektuje się z myślą o tym a by dana część w aucie psuła się często i taka część ma bardzo wysoką cenę co przekłada się na zyski firm produkujących auta , niestety kiedyś konstruktorzy aut mieli za cel zrobić auto solidnie , dzisiaj za cel mają zrobić auto nic nie warte
golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  20 listopada 2010

ja kupiłem focusa, i nie narzekam, silnik 1.8 tddi, nie ryzykowałem z tdci, zbiera sie niezle:) i z mojej strony go polecam

whitestok
whitestok
  20 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niby galant to klasa WYŻSZA ale wymiary pasują do segmentu D więc uj wie jak to jest :D

galant ( http://moto.allegro.pl/galant-vi-1996-18292 ) to klasa średnia :) poprzednie wersje do średniej nie należały.
WujekBeton
WujekBeton
  21 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś konstruktorzy aut mieli za cel zrobić auto

np. W124:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.