MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  29 października 2010 (pierwszy post)

Witam. Zauważyłem w swojej Kawie zmianę "głosu", daje się we znaki przede wszystkim na niskich obrotach. Do tej pory motocykl miał super pomruk a teraz ma taki "zachrypnięty głos". Podczas jazdy jest to samo, na niskich obrotach dziwnie brzmi, na wysokich jest juz ok. Czy wiecie co może być przyczyną? Mnie się wydaje, że ssanie do końca może nie odbijać, mam jakąś rację? Poprawcie mnie jeśli się mylę. Dodam jeszcze, że osiągi nie zmieniły się, nie odczułem żadnego spadku mocy więc czekam na Wasze podpowiedzi ;)

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  29 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Zauważyłem w swojej Kawie zmianę "głosu", daje się we znaki przede wszystkim na niskich obrotach. Do tej pory motocykl miał super pomruk a teraz ma taki "zachrypnięty głos"

jest jesień, też trochę przychorowałem, może się przeziębił?
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  29 października 2010

tak to pewnie grypa

zalej go V Pałerem Rejsingiem zeby przeczyscić płuca :ninja:

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 października 2010

zapal na zimno i przystawiaj chusteczke przy kolektorach wydechowych, mozliwe ze przy srubach przepuszcza, w kawasaki to czesta przypadlosc

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zapal na zimno i przystawiaj chusteczke przy kolektorach wydechowych, mozliwe ze przy srubach przepuszcza, w kawasaki to czesta przypadlosc

Wiesz chyba masz rację, bo jeden kolektor obrysował się i rzeczywiście przepuszcza. Zaspawam i zobaczymy czy to to :)
xXxStunter13XxX
xXxStunter13XxX
  6 listopada 2010

Ja zauważyłem przy zx7r że klekocze , ale koledzy mówili że tak chodzi bo to Kawasaki

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  6 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zauważyłem przy zx7r że klekocze , ale koledzy mówili że tak chodzi bo to Kawasaki

No siódemka troche klepie, szóstka też ale mniej. Panowie wina kolektora - przepalił sie :P Zawsze dawała ogniem z wydechu a ostatnio coś mniej. Wieczorem walnąłem do odciny, patrze a ogień pod plastikami hehe kolektor przepuszcza :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.