anulka92nysa
anulka92nysa
  15 października 2010 (pierwszy post)

Jakie auto lepsze?
Benzyniak czy diesel?
Co sądzicie o golfie III?

MiSZgtv
MiSZgtv
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niefajnie jesli musisz non stop pilnować zeby Cie nbieobróciło

Jak się ma równo pod kopułą to nie obróci, zresztą w/w modele to tylko 1.6 :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: pozatym połowa bet bita katowana itp

W Polsce nie ma bezwypadkowych samochodów :mrgreen: są tylko te dobrze zrobione :mrgreen: nie licząc nowych :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm akurat bo 1.6 nie klekocze

Nie każdy klekocze, a jak nawet da się zrobić żeby nie klekotało. Chcesz dam namiary na magika co ogarnia temat "klekotania" w tych silnikach.

Konto usunięte
Konto usunięte: no dokładnie i mają grubo ponad 200tys i nie uwierzę w e36 od dziadka z bawari który co niedziele jeździł do kościoła i najechał tylko 130 tys

Każde auto z tego rocznika ma 200tyś i w każdym aucie cofają liczniki do sprzedaży. Zresztą co z tego jak silnik wytrzymuje te 400tyś bez żadnego problemu, oczywiście jak się dba tak ma.

Pozdro
luk0712
luk0712
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

heh wiesz no do bmw trza miec pewna noge

młoda kobitka raczej jej miec niebedzie ^^
kłopotliwe autko jak na pierwsze autko
i to jeszcze na zime

hah aa nieprawda
ja mam picassa niebitego :P

nie no młodej kobiecie z małym starzem najbardziej pasuje jakieś małe zwinne autko z umiarkowaną stajną pod maską ^^
anulka92nysa
anulka92nysa
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: heh wiesz no do bmw trza miec pewna noge młoda kobitka raczej jej miec niebedzie ^^


nie raczej, tylko na pewno :D

dzieki za linki, kilka z nich na pewno pokaze kuzynowi mechanikowi, on doradzi i w razie czego posprawdza wszystko, gdybym sie zdecydowała ;]
Paattrriicckk
Paattrriicckk
  15 października 2010

Tylko i wyłącznie diesel dużo Pojeździsz na tego typie paliwie a co do auta to na pewno Golf 3 lub Volkswagen Polo 3 z dieslem Oczywiście

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie auto lepsze? Benzyniak czy diesel? Co sądzicie o golfie III?

moje zdanie jest takie
fiat punto seicento za ta cene bedzie 2000r---
lepszego nie kupi po co Ci jakis golf stary lupel skoro bys miała stylistycznie ładne auto jak dla kobiety a po zatym Twoje zdanie jest ostateczne
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w szkole mamy takie punto, 1.2 benzyna ledwo jeździ, prawie na każdych warsztatach przy nim grzebiemy bo sie wszystko w nim piedoli

nie traktuj tego modelu bez serca ....ktos nie szanował i tak ma

u mnie jest seicento od nowości 1999r 900cm chodzi bez zarzutów .195tys nie robiony rozrząd brak korozji totalnie bez awaryjny
ale jak dbasz tak masz

anulka92nysa szukaj auta na łańcuszku to moja rada co kupisz nie moja sprawa
KORARM
KORARM
  15 października 2010

znowu się zaczynają bezsensowne tematy :woot::woot:

whitestok
whitestok
  16 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znowu się zaczynają bezsensowne tematy

tylko takie na tym forum :D zdążyłem się już przyzwyczaić i coraz mniej zwracam na to uwagę.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  16 października 2010
misza1
misza1: zarejestrowana i oplaconą w dodatku kolezanka pilnie potrzebuje pieniedzy stad taka cena

autorka tematu powinna je już pobrać :ziober2:
8 tyś za 6-cio letnie auto , to prawie jak darmo (chociaż nie wiem jak takie corsy się cenią :ziober2:):tak:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  16 października 2010

z tego co tak przegladalem to chodza 11-13 tysi wiec troche wiecej

chicel2009
chicel2009
  17 października 2010

vw polo 1996r kupiłem za 7tys... jak na początek super, polubiłem te autko i prawdopodobnie jak trochę pieniążków nazbieram kupię polo IV a może już V :)
gazu pali 8-9l/100km
a benzyny w granicach 7l/100km
więc moim zdaniem jest to tani w utrzymaniu samochodu, nic tylko lać i jeździć, mały na parkingi wszędzie się zmieści dla kobiety na pierwszy strzał najlepszy :)

czupo
Posty: 13 (po ~103 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
czupo
  18 października 2010

golf jak golf III ja bym brał 1.9tdi 90 niezawodny mało pali dynamiczny i nie ma czegos takiego ze benz lepsza od disla ten i ten dobry zalezy kto co woli....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.