PanOrgazm
PanOrgazm
  28 września 2010 (pierwszy post)

Dzis sobie jezdziłem motorem w kominiarce i mijała mnie policja wtedy ja akurat skrecałem w prawo do domu potem patrze w lusterko a oni wsteczny i chyba mnie szukali bo ja byłem juz u siebie a oni jezdzili. I mam pytanie czy moga mi wlepic mandat za jazde noca w kominiarze?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  28 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie czy moga mi wlepic mandat za jazde noca w kominiarze?

słyszałem że za to można iść nawet do kryminału, jak Cie klawisz będzie pytał, to mów że chcesz do grypsujących, wychowek będzie Cie namawiał na frajernie ale Ty się nie zgódź .
19Walkman91
19Walkman91
  28 września 2010

W tym Kraju to i z maczetą po ulicy sobie możesz chodzić to z tego co się orientuję za noszenie kominiarki mogą cię co najwyżej wylegitymować.

Konto usunięte
Konto usunięte: I mam pytanie czy moga mi wlepic mandat za jazde noca w kominiarze?
Ta jeśli miałeś ją tył na przód założona to za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. :D:D
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  29 września 2010

jesli jechales w samym kominie bez kasku to z pewnoscia madacik chcieli wypisac ;) jesli natomiast w kasku to pewno półgłówek nie wie po co Ci ona byla...

Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  29 września 2010

mnie trzymali nocą i byłem w kominiarce i w kasku oczywiście
nic mi z tym nie zrobili :)

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

PanOrgazm
PanOrgazm
  29 września 2010

W kasku oczywiśćie:) tak zwany Otwarty

PunkBuster
PunkBuster
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: PanOrgazm:mam pytanie czy moga mi wlepic mandat za jazde noca w kominiarze? słyszałem że za to można iść nawet do kryminału, jak Cie klawisz będzie pytał, to mów że chcesz do grypsujących, wychowek będzie Cie namawiał na frajernie ale Ty się nie zgódź .

haha stary zacytowales tekst w filmu lol xD tak w ogóle to ci sie cos chyba w dupie poprzewracalo bo za to sie do kryminalu nie tradia ;d
DubFire
Posty: 1829 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
DubFire
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Cie klawisz będzie pytał,

"jak się Ciebie klawisz bedzie pytał" tak to leciało :P
Długie noce, krótkie dni
Mało snu, muzyka i głośniki
Dj, adapter, studio, przedziały dusznych pociągów
300 dni w trasie, 65 dni w domu...
Leszno DJ's Team

http://www.4clu
xDYSZKAx
xDYSZKAx
  30 września 2010

mnie sie bali zatrzymywać jak jechałem w kominiarce na komarze i w kasku typu orzech;]

Avatar użytkownika MichalAngello90MichalAngello90
Posty: 274 (po ~135 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
MichalAngello90
  6 października 2010

@up hahahah

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.