19matikl92
19matikl92
  23 września 2010 (pierwszy post)

czy jak niemam prawka moge dostac punkty?? jestem pełnoletni i spowodowałem wypadek na skuterku :P wrypali mi 200 zł i 6 pkt na co oni mi te punkty dali na karte z orlenu ?? :P

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na co oni mi te punkty dali

na zakup słownika :ninja:
nie z czasownikami oddzielnie.
luk0712
luk0712
  23 września 2010

tzn wiesz to jasno okreslone niejest
bo na skuter trza miec jakąs karte motorowerową czy coś
ale ze ludzie po 18 mogą na dowód jezdzic
to wychodzi ze punktów niedostaniesz bo i niemasz uprawnien

chyba ze na poczet przyszłego prawka

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  23 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wrypali mi 200 zł i 6 pkt na co oni mi te punkty dali na karte z orlenu ?? :P

padłem :lol2:
KORARM
KORARM
  24 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na co oni mi te punkty dali na karte z orlenu ??

Tak możesz za nie np. zatankować
WujekBeton
WujekBeton
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 19matikl92: na co oni mi te punkty dali na karte z orlenu ?? Tak możesz za nie np. zatankować

teraz to i ja padłem :lol::Lol:
PunkBuster
PunkBuster
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jak niemam prawka moge dostac punkty?? jestem pełnoletni i spowodowałem wypadek na skuterku :P wrypali mi 200 zł i 6 pkt na co oni mi te punkty dali na karte z orlenu ?? :P

punkty co dostales wpisza ci dopiero jak dosaniesz prawko mialem podobna sytuacje , dostalem 7 pktow a prawka nie mialem.Ale jak zrobili to pkty trafily na moje konto :/
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  3 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: punkty co dostales wpisza ci dopiero jak dosaniesz prawko mialem podobna sytuacje , dostalem 7 pktow a prawka nie mialem.Ale jak zrobili to pkty trafily na moje konto :/


jak punkty sa wazne rok to jak moga trafić ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.