chicel2009
chicel2009
  20 września 2010 (pierwszy post)

witam, mam takie pytanie miałem wypadek, potrzaskałem samochód ogólnie do kasacji i wymusiłem pierwszeństwo kolesia samochód do roboty koszt około 3 tys złotych, i wypłacą mu z ubezpieczenia mojego ale czy przy tym tracę zniżki z wszystkich moich 3 samochodów które posiadam czy tylko z tego którego potrzaskałem? miałem 60%zniżki i prawo jazdy 10 lat bez żadnej kolizji, ubezpieczyciel to PZU

luk0712
luk0712
  20 września 2010

jak masz wypadek to tracisz zniżki ogólnie na swoją osobe

chicel2009
chicel2009
  20 września 2010

trochę to głupota nie prawda? bo jeśli ktoś ma 10 samochodów i jednym ma wypadek z swojej winy to potem ma za 10samochodów opłaty po 1500zł a nie jak dotychczas 500-600zł :/ naprawdę jest to głupota no to ładnie teraz mi przyjdzie płacić po 900zł pewnie za wszystkie 3 :/ nie da się jakoś tego obejsc?

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  20 września 2010

czy ty sobie jaja robisz?
masz 18 lat i prawko 10 lat?
od razu pisz ze np auto na ojca zarejestrowane,chyba ze ci prawko wydali w wieku w którym inni dostają karte rowerową ::mrgreen::

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 września 2010

Nie chcę zakładać nowego tematu, ale mam do was pytanie:

Gdybym jechał no motocyklu (nie mam prawka na A) to są dwie opcje:
mam odrazu się pucować do psów żeby jakoś mnie puscili czy coś bo nie mam kat. A
czy powiedzieć że nie mam przy sobie dokumentu i przyjąć mandat 50zł (chyba że mogą sprawdzić jakie mam kategorie?)

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  20 września 2010

mogą sprawdzic i to zaraz przez radio,nawet num prawka i na jakie kategorie.

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 września 2010
DJpamir
DJpamir: mogą sprawdzic i to zaraz przez radio,nawet num prawka i na jakie kategorie.

to piździec :ziober2:
luk0712
luk0712
  21 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

zarejestruj auto na kogos kto ma znizke
KORARM
KORARM
  21 września 2010
DJpamir
DJpamir: masz 18 lat i prawko 10 lat?

Kiedyś na technice był temat o podróżach w czasie.
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  21 września 2010

Nie zabierają wszystkich zniżek.Zależy jaki wypadek i jakie sumy wypłaca poszkodowanym.
Jak Ja byłem kiedyś sprawcą wypadku jednemu gościowi za auto wypłacili niecałe 12 tys zł a babce 7 tys zł to mi zabrali 20% zniżek na 2 lata.Nie wiem jak to obliczają i wogóle ale tak mi zabrali .

WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  22 września 2010

bo to się robi inaczej :ziober2:

w dniu kolizji idziesz do ubezpieczyciela, prosisz ładnie o zaświadczenie o zniżkach, po czym wypowiadasz umowę i idziesz do konkurencji po nową polisę :ziober2: zachowujesz zniżki tym samym a poprzedni ubezpieczyciel może possać Ci oko :ziober2:

WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  22 września 2010
rodzynekchn
rodzynekchn: Ja byłem kiedyś sprawcą wypadku jednemu gościowi za auto wypłacili niecałe 12 tys zł a babce 7 tys zł to mi zabrali 20% zniżek na 2 lata.Nie wiem jak to obliczają i wogóle ale tak mi zabrali .




Gościowi wypłacili ponad 12k, ja za wyeliminowanie z ruchu kolejnej pie.l.dolonej renówki mam +60% i kieprzę Allianz na dzień dzisiejszy : D
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  25 września 2010

Hmmmm też bym może tak zrobił tylko że ja spędziłem 2 miesiące na Intensywnej Terapii w szpitalu z czego 2 tygodnie byłem w śpiączce w tym czasie Mnie składali i skręcali w jedną całość.



na tym zdjęciu ładnie widać że przodu nie ma

a tak wyglądała przed "kolizją" :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.