jaroszakal
Posty: 1536 (po ~116 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
jaroszakal
  19 września 2010 (pierwszy post)

ćwiczyłem nawrót 180 (wsteczny, odbić kierownicą, jedynka i gaz) i przy wyjściu czyli normalnie jakbym ruszał z kopyta coś sie posypało w układzie napedowym... nie ma zadnego biegu, cos szczela jak sie kola obracaja, i olej sie wylal ze skrzyni... co to moze byc za niefart??

Bo teraz to nawet miłość jest syntetyczna i sztuczna... ;]

dawidusw202
dawidusw202
  20 września 2010

ta znajomy ma b5 od nowości i śmieje sie z tych co twierdzą ze tam jest delikatne zawieszenie bo jeszcze nigdy przy nim nic nie robił

whitestok
whitestok
  20 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jeszcze nigdy przy nim nic nie robił

i pewnie sprzeda zanim będzie trzeba w nim robić wszystko tylko wcześniej cofnie zegar :D
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ta znajomy ma b5 od nowości i śmieje sie z tych co twierdzą ze tam jest delikatne zawieszenie bo jeszcze nigdy przy nim nic nie robił

To chyba bardzo mało nim jeździ jak nic nie robi przy zawieszeniu wahacze itd.
Na warsztat w którym pracuje przyjeżdża starsza pani ( około 70 lat ) Nissanem sunny N13 91r. Nieraz głowa Mnie boli od tych historii ( ile to ja kiedyś za niego zapłaciłam , jaki on fajny i wogóle ) Kupiła jeszcze za dolce w PEWEKSIE!! Ja tych czasów nie pamiętam.

Ale ogólnie też jest bardzo zadowolona z auta mimo że ma 19lat ale UWAGA!! przez ten czas zrobiła nim 75 tys km.

Może własnie dla tego twój kolega nic nie grzebie w passacie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.