spontanicznyosw
Posty: 4 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
spontanicznyosw
  10 września 2010 (pierwszy post)

Witam mam pytanie nie oriętujecie sie jak obejsc i co odłaczyc by webasto chodziło po otwarciu drzwi ? Odpalam webasto cieplutko jest itp ale nagła potrzeba fizjologiczna czy cos i jak sie otworzy drzwi momentalnie dewasto sie wyłącza a gdy sa mrozy powrót do zimnej kabiny nie jest zbyt konfortowy. słyszałem ze jakis czujnik gdzies trzeba zblokowac. Pomożecie ?

luk0712
luk0712
  10 września 2010

tzn na tirach sie nieznam az tak

Acz czujnik koło dzwi powinien być
taki jak w osobówkach
ten sam który gasi swiatełko jak zamkniesz dzwi

po prostu poogladaj go jak działa zamkniety (choc pewnie wystarczy tylko go odłączyć)

spontanicznyosw
Posty: 4 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
spontanicznyosw
  10 września 2010

własnie jak go odłączyłem to webasto wogóle nie odpala jedynie wydaje mi sie go zblokowac i na przyszlość nie tir :) tylko cieżarówka

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  10 września 2010
spontanicznyosw
spontanicznyosw: na przyszlość nie tir :) tylko cieżarówka

przecieć to jeden uj ;)
luk0712
luk0712
  10 września 2010

to weź go moze wgl wykrec i przypnij gdzieś do karoserii od środka
i powinno wystarczyć

albo po prostu jak to jest taki typowy "wystający" zaklej taśmą i tyle :P

btk2
btk2
  10 września 2010

a próbowałeś wyłączyć i odpalić od nowa?

whitestok
whitestok
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przecieć to jeden uj ;)

to wcale nie jest jeden ch.uj, wpisz sobie TIR w google i sprawdź co ten skrót oznacza...

spontanicznyosw
spontanicznyosw:

ile kabli podłączone jest do tego czujnika? jeśli dwa to odłącz czujnik i spróbować złączyć te kable, myślę ze nic nie powinno się złego stać bo ten czujnik na tej właśnie zasadzie pewnie działa.
KORARM
KORARM
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli dwa to odłącz czujnik i spróbować złączyć te kable, myślę ze nic nie powinno się złego stać bo ten czujnik na tej właśnie zasadzie pewnie działa.

Raczej nie jak już to łączy te dwa kable do masy którą bieże ze śrubki którą jest przykręcony.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to wcale nie jest jeden ch.uj, wpisz sobie TIR w google i sprawdź co ten skrót oznacza...

co jeszcze? : )
whitestok
whitestok
  11 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nie jak już to łączy te dwa kable do masy którą bieże ze śrubki którą jest przykręcony.

w każdym bądź razie czujnik działa na zasadzie łączenia i rozłączania :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.