chicel2009
chicel2009
  9 września 2010 (pierwszy post)
http://allegro.pl/opel-vectra-i500-sport-ze-szwajcarii-i1215466345.html to link do aukcji, mógłbym podjechać i obejrzeć, samochód awaryjny ? ten i500 jest potem tańszy w eksploatacji niż zwykła vectra B ? chodzi mi o części czy skrzynia biegów będzie łatwo dostępna jak padnie itp itd.... i czy ceny części B i500 są mniej więcej takie same jak do zwykłej B?
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  9 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/opel-vectra-i500-sport-ze-szwajcarii-i1215466345.html

ODRADZAM TEGO AUTA znam pochodzenie opla i historie jego wiec jak kupisz do się nie nacieszysz długo
jaki ten świat mały''
adrianek5307648
adrianek5307648
  9 września 2010

Chyba, że masz naprawdę dużo pieniędzy na naprawy :) mam ten sam silnik ale w innym modelu i szczerze Ci powiem, że drugi raz Opla bym nie kupił;P

whitestok
whitestok
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że masz naprawdę dużo pieniędzy na naprawy :) mam ten sam silnik ale w innym modelu i szczerze Ci powiem, że drugi raz Opla bym nie kupił;P

eee tam, a mój znajomy nadal ma vectrę gsi motorsport z tym silnikiem no i nie narzeka, zawsze w pracy na czas :)
Hali20
Hali20
  10 września 2010

ale fakt faktem paliwożerna ta jednostka jest więc raczej do jazdy codziennej chyba odpada

whitestok
whitestok
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale fakt faktem paliwożerna ta jednostka jest więc raczej do jazdy codziennej chyba odpada

paliwożerna tak jak wszystko... i to też zależy od nogi...
Hali20
Hali20
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: paliwożerna tak jak wszystko... i to też zależy od nogi...

no ja nie narzekam :D ale co do vectry to pewnie z 12 łyknie tak na spokojnie a znając życie raczej jak poczuje moc pod butem to raczej nie będzie jeździł 50 :D
whitestok
whitestok
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja nie narzekam :D

bo pewnie masz diesla :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale co do vectry to pewnie z 12 łyknie tak na spokojnie

na spokojnie? ojjj zdziwiłbyś się :D
Hali20
Hali20
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo pewnie masz diesla

1.3 nz stary poczciwy silnik vw w prawdzie na wielopunkcie i bez 5 biegu ale pali 7 w mieście :P

Konto usunięte
Konto usunięte: na spokojnie? ojjj zdziwiłbyś się :D

no szczerze to nie mam pojęcia ile to pali ;p
chicel2009
chicel2009
  10 września 2010

ale to dlaczego dlatego że to wersja sport? a zwykła vectra ? a da się tego i500 przerobić na gaz?

whitestok
whitestok
  10 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a da się tego i500 przerobić na gaz?

da się.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.