daniel13023
daniel13023
  2 września 2010 (pierwszy post)

::piwo::

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie dolewa się olej do skrztni biegów

luk0712
luk0712
  2 września 2010

ehh

a moze byś napisał jakie auto

wiekszosc ma specjalny otwór/sróbe

a w innych mozna przez jakiś czujnik wlać
albo przez linke prędkosciomierza
byle by to było jak najwyzej (tzn no u góry tej skrzyni - jesli wiesz o co kaman)

Fazeusz
Fazeusz
  2 września 2010

a skad wiesz ze brakuje? Wjedz na kanał w górnej częsci obudowy skrzyni powinna byc sruba, odkreć ja wsadz palucha jezeli umoczy sie w oleju to nie musisz dolewac jak bedzie sucho to dolej oby nie za duzo bo zimmeringi beda ci przeciekać.

KORARM
KORARM
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie dolewa się olej do skrztni biegów

do skrzyni biegów
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: do skrzyni biegów

mistrz :lol2:
19Walkman91
19Walkman91
  2 września 2010

Chciałem napisać jakąś mylącą odpowiedz, ale to pytanie jest tak głupie ża aż nie idzie normalnie. A i jak się pyta o coś to wypada napisać jakie to autko:D:D

KaRoooLcIa25
KaRoooLcIa25
  3 września 2010
dziwne pytanie....:)
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne pytanie....:)

raczej dla Ciebie dziwne słownictwo bo co to moze być skrzynia biegów nie ?
TexasRanger
TexasRanger
  4 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: byle by to było jak najwyzej


Nie koniecznie musi być to jak najwyżej. Na skrzyni biegów jest wiele śrubek, których lepiej nie odkręcać (z tego powodu, że za ich pomocą mogą być zamocowane przeróżne elementy wewnątrz skrzyni - a kolega chyba nie chce rozbierać skrzyni).

Najlepiej będzie wpisać w googlach magiczne słowa: "Marka pojazdu + wymiana oleju w skrzyni". Tak, tak, wiem - google to super tajny portal, o którym prawie nikt nie wie...
luk0712
luk0712
  4 września 2010

wiesz ale niezacytowałeś całosci
mówiłem o jakims czujniku lince
jesli to odrecisz - niepowinno sie nic stać

niemówiłem nic o odkrecaniu pierwszej lepszej sróbki ^^

sasiek5
sasiek5
  4 września 2010

wiele glabow widzialem ale takie pytanie jak ktos daje to zal normalnie jesli nie wiesz gdzie takie zeczy sie wlewa to po co sie tego chytasz a tak na marginesie to korek wlewu jest przewaznie na wysokosci pol osi

TatoMuminka
TatoMuminka
  5 września 2010

W sumie z tym dolewaniem to nie jest taka prosta sprawa... wiadomo, zależy jakie auto, ale często gęsto bywa tak że trzeba się mocno nagimnastykować, nie raz mocno trzeba powalczyć ze śrubeczką. A tak jak poprzednicy odsyłam dokładnie do wyszukiwarki, a najlepszym wyjściem będzie dowiedzieć się co i jak na forum tego że autka :)

krzysiek120
krzysiek120
  18 września 2010

Mysle ze dolewasz do baku, od razu pompe ci przesmaruje.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.