karmil007
karmil007
  23 sierpnia 2010 (pierwszy post)
witam.
mam tekie pytanie: jaki rozstaw śrub ma Łada Niva (1.6), i jaka tam jest srednica piasty ?
p.s. jesli chcesz odpisac cos o wujku google itp to sie nie wypowiadaj bo specjalnie pisze na tym forum bo nie mam ochoty na szukanie gdzies po necie..
pozdr
Audiomaniak90
Audiomaniak90
  24 sierpnia 2010

5x140, otwór 98 - Niva,UAZ,FSO Syrena,Warszawa,Tarpan,Nysa,Żuk

Znalezienie tego zajęło mi mniej niż 20s... Więc pewnie mniej niż Tobie napisanie nowego posta... mogłeś sobie sam poszukać, to na prawdę nie jest trudne.

karmil007
karmil007
  24 sierpnia 2010

go*no mnie to obchodzi ile ci zajelo szukanie.. nie chciales szukac mogles olac moj temat a nie teraz sra* ile ci to zajelo i dawac mi jakies glupie rady..

Audiomaniak90
Audiomaniak90
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: go*no mnie to obchodzi ile ci zajelo szukanie.. nie chciales szukac mogles olac moj temat a nie teraz sra* ile ci to zajelo i dawac mi jakies glupie rady..

Śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty. Nie potrafisz się posługiwać tak prostym narzędziem jak wyszukiwarka internetowa, a może nie potrafiłeś sformułować poprawnie pytania...

Licz się ze słowami, bo z takim podejściem do tych, którzy Ci udzielają odpowiedzi, możesz się przejechać.

Kończę, bo nie będę się zniżał do Twojego poziomu.
goldshaker
goldshaker
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: go*no mnie to obchodzi ile ci zajelo szukanie.. nie chciales szukac mogles olac moj temat a nie teraz sra* ile ci to zajelo i dawac mi jakies glupie rady..

widać że ze wsi jesteś
Audiomaniak90
Audiomaniak90
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Może się dowartościować chciał w jakiś sposób ;)
karmil007
karmil007
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widać że ze wsi jesteś

nie wiedzialem ze poznan to wies..
moze masz jakies kompleksy, chcesz o tym porozmawiac ?
CrunkAintDead
CrunkAintDead
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nawet dziękuje mu nie powiedziałeś więc co się srasz jeszcze ?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: go*no mnie to obchodzi ile ci zajelo szukanie.. nie chciales szukac mogles olac moj temat a nie teraz sra* ile ci to zajelo i dawac mi jakies glupie rady..

zachowuj się.
jak ktoś Ci pomógł, bo Tobie leniu sie nie chciało to podziękuj, a nie jeszcze się rzucasz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.