davvyd0z
davvyd0z
  22 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witam,

Jaki motor byście polecali dla rozpoczynającego swoją przygodę z tymi pojazdami? Nie chcę niczego przesadnie mocnego. Ścigacz lub naked.
Pamiętajcie, że to dla początkującego więc nie interesują mnie kupowanie motoru w salonie.
Motor do, powiedzmy, 10 000 PLN ale jeśli będzie coś nieco droższego a lepszego to mogę to wziąć pod uwagę.

Pozdrawiam.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Motor do, powiedzmy, 10 000 PLN ale jeśli będzie coś nieco droższego a lepszego to mogę to wziąć pod uwagę.

ja tam sie nie znam ale niby kawasaki są dobre 600setki chyba
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  22 sierpnia 2010

A dobre dobre :P
Ale nie dla begginerów :D
Polecam Kawasaki ZX4R (ZXR400)

tamanya
tamanya
  22 sierpnia 2010

nie! kawa 400 jest zbyt awaryjna, mało dobrych modeli jest na rynku polskim, a co najważniejsze mało części..;p
Skoro jesteś początkujący, to aż 10tys nie ma sensu wydawać :D

tamanya
tamanya
  22 sierpnia 2010

skoro jesteś początkujący to bierz GS' a..
(mi tez go polecili na pierwszy motocykl)

Sama go mam i nie narzekam..prosty w obsłudze (sama przy nim dużo rzeczy robię)
a po drugie: wybacza wiele błędów młodym kierowcom:), dużo części zamiennych i egzemplarzy na rynku:)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie! kawa 400 jest zbyt awaryjna,

Kto ci tak powiedział? Katujemy tą małą suczke dzień w dzień i chodzi dalej :D
patryk16mobilny
Posty: 86 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
patryk16mobilny
  23 sierpnia 2010

jezli chcial bys 600 to kup suzuki bandita spokojny motor natomiast na pewno nie ogladaj sie za honda hornet ( super motor) ale nie wybacza błedów i jest strasznie nerwowy

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  23 sierpnia 2010

Honda CB 500

Patty527
Patty527
  23 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja Ci przedstawię to co mi znajomi mówią, bo ja też będę kupowała niedługo pierwsze moto: kup na początek jakąś 250, np. Honde. Nie kupuj Kawasaki, bo to nie jest motocykl dla początkującego. Musisz mieć coś co Ci się nie będzie psuło. Wg mnie najlepsza jest Honda. Jeździłeś kiedykolwiek motocyklem?
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  23 sierpnia 2010

Patty a dlaczego Kawasaki nie nadaje się dla początkującego? Jest np zayebista 250 Kawasaki ZX2R (ZXR250)

Patty527
Patty527
  23 sierpnia 2010

Mi się podoba Kawa Ninja, ale mi znajomi odradzają, bo się najczęściej psuje i ma jakieś tam przeglądy częściej niż, np. Honda co świadczy o tym, że jest słabszy.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  23 sierpnia 2010

Dziewczyno masakra z tym co piszesz, kompetnie w dodatku sie nie znasz ;] Jak można robić przegląd kilka razy w roku? Pomyśl troche... ;/
I musze cie jednak zaskoczyć, bo to Honda jest słabsza niż Kawa ( biorę pod uwagę ZX6R vs CBRF(3? 4?) A teraz tak myślę co ma przegląd do mocy hehehe dobrze myślisz xD

TexasRanger
TexasRanger
  23 sierpnia 2010

Słuchaj koleżko, wybij sobie z głowy motocykle sportowe (600cc), szkoda zdrowia i kasy. Na początek polecam coś do 50-60 KM. Nie ma się co śpieszyć z motocyklami - lepiej interesuj się pracowaniem nad rozwojem techniki jazdy, później myśl o mocnych sprzętach. Ostrożniej zaczniesz := dłużej pojeździsz.

Wszyscy mówią, że jak ktoś ma olej w głowie to może zaczynać na plastikach. Tak, mają rację, wiele osób zaczynało od 100 konnych motocykli i dawało sobie radę. Pamiętaj jednak o tym, że wielu doświadczonych motonitów zostało zwiedzonych przez ich przekonanie o swojej zajebistości.

Nie ma się co śpieszyć w tej dziedzinie. Rozejrzyj się na allegro za 500cc, jest dużo modeli - od hondy cb/cbf poprzez kawasaki ER5/GPZ do yamahy XJ 600 (600cc, ale mocy ok 60 KM, na początek dobra jest).

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  23 sierpnia 2010

Ja też jestem za tym by na początek omijać szerokim łukiem mocne maszyny. Ale już taka Kawa 400 się nadaję, dość łagodne i fajnie wygląda, nawet bardzo ;P

Patty527
Patty527
  23 sierpnia 2010

Dla Ciebie widzę nic innego niż Kawasaki nie istnieje. Napisałam Ci, że

Konto usunięte
Konto usunięte: mi znajomi odradzają, bo się najczęściej psuje i ma jakieś tam przeglądy częściej niż, np. Honda co świadczy o tym, że jest słabszy.

więc nie wypowiadaj się tu na temat mojego myślenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można robić przegląd kilka razy w roku?

A gdzie ja napisałam, że kilka razy w roku?

Konto usunięte
Konto usunięte: bo to Honda jest słabsza niż Kawa

'Słabsza' to pojęcie względne.

Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz tak myślę co ma przegląd do mocy hehehe dobrze myślisz xD

A gdzie ja napisałam coś o mocy?
Naucz się czytać i rozmawiać kulturalnie, bo jak będziesz w taki sposób do ludzi podchodził to nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał z Tobą rozmawiać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.