davvyd0z
davvyd0z
  22 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witam,

Jaki motor byście polecali dla rozpoczynającego swoją przygodę z tymi pojazdami? Nie chcę niczego przesadnie mocnego. Ścigacz lub naked.
Pamiętajcie, że to dla początkującego więc nie interesują mnie kupowanie motoru w salonie.
Motor do, powiedzmy, 10 000 PLN ale jeśli będzie coś nieco droższego a lepszego to mogę to wziąć pod uwagę.

Pozdrawiam.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  23 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ma jakieś tam przeglądy częściej niż, np. Honda

Tu jest mowa o twoim przeglądzię "częstszym" Przegląd jest raz w roku więc skoro mówisz o częstszych to chyba kilka razy do roku?

Konto usunięte
Konto usunięte: przeglądy częściej niż, np. Honda co świadczy o tym, że jest słabszy.
No własnie tu porównałaś moc do przeglądu O.o

Nie, istnieją dla mnie również inne motocykle niż Kawał Sraki ale chce doradzić chłopakowi coś fajnego więc po co sie spinasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Naucz się czytać

Uczono mnie w podstawówce.
Lipton857
Lipton857
  23 sierpnia 2010

primo to motocykl a nie motor
secundo patty nie kłóć się :)
a na koniec pewnie ze honda jest lepsza bo każdy swoje chwali

polecam R łana :D nie sluchaj innych, liczy sie moc heh
a na poważnie to sobie poczytaj np. na scigaczu bo takich tematów jest naprawdę dużo

M4D
Posty: 430 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
M4D
  24 sierpnia 2010

Yamaha R6.

Sylvinka
Sylvinka: A liścia chcesz?


:ssh:
merwa
merwa
  27 sierpnia 2010

honda hornet

Dolek
Dolek
  30 sierpnia 2010

Gs500 na poczatek ideał

Kejv
Kejv
  31 sierpnia 2010

Honda CB 500 ew. Honda Hornet ;]

raafal1988
raafal1988
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Motor do, powiedzmy, 10 000 PLN ale jeśli będzie coś nieco droższego a lepszego to mogę to wziąć pod uwagę.


Ja osobiście bym wybrał ( kawasaki zx6r po 200r, suzuki gsxr600 z serii k ewentualnie yamaha R6) wiem, że dla początkującej osoby to nie za bardzo, ale szkoda utopić połowę kasy w jakiś słabsze moto które nie dość, że nie będzie wyglądać typowo jak na sporta, to będziemy się męczyć z jego sprzedażą po niedługim użytkowaniu i kolejne przyzwyczajanie się do jazdy motocyklem jakimi już są te sprzęty (bo różnica na pewno jest w jeździe ścigaczem a przysłowiową wsk. Pozdrawiam
TexasRanger
TexasRanger
  4 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, że dla początkującej osoby to nie za bardzo, ale szkoda utopić połowę kasy w jakiś słabsze moto


No tak, racja - w końcu życie jest takie krótkie, że trzeba od razu siadać na 100 KM, aby sobie pojeździć. :X

Zanim ktoś wsiądzie na 100 KM przy masie niecałych 200 kilogramów, to chyba lepiej, aby człek nabrał praktyki w jeździe, nie sądzisz? Pierwszy motocykl nie będzie ostatnim, no i na pierwsze moto warto mieć coś słabszego, bo z czasem każdy nabiera pewności siebie i zaczyna kręcić manetką do oporu.

Prędzej czy później, człowiek nauczy się jeździć i będzie mógł wsiadać na mocniejsze sprzęty. Po cóż się śpieszyć? Nie szkoda Ci zdrowia? Już nie jeden kozak wącha kwiatki od spodu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.