mlody1525
mlody1525
  3 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Mam pytanie co do kontrolek od stopu i hamulca ręcznego zapalają się podczas hamowania.. Nie jest to normalne bo wcześniej się tak nie działo.

ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  3 sierpnia 2010

zmien auto :) a tak bardziej delikatnie, to elektryka w laguach byla jest i bedzie sie psuc odwiedz po prostu warsztat

KORARM
KORARM
  3 sierpnia 2010

albo sam sprawdz jeśli potrafisz czy już nie masz zużytych klocków, mało płynu hamulcowego pewnie też...

lutek
lutek
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie co do kontrolek od stopu i hamulca ręcznego zapalają się podczas hamowania.. Nie jest to normalne bo wcześniej się tak nie działo.

Mało płynu-dolej

Konto usunięte
Konto usunięte: zmien auto :) a tak bardziej delikatnie, to elektryka w laguach byla jest i bedzie sie psuc odwiedz po prostu warsztat

Z takimi złotymi radami bez większego pojęcia na temat w którym zabierasz głos lepiej udaj się do weterynarza i poproś i uśpienie
mlody1525
mlody1525
  3 sierpnia 2010

Płyn jest ok. Klocki wymieniane były w zeszłym tygodniu...

ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  3 sierpnia 2010
lutek
lutek: Z takimi złotymi radami bez większego pojęcia na temat w którym zabierasz głos lepiej udaj się do weterynarza i poproś i uśpienie

morda piesku. Moje doswiadczenie pomimo wieku zapewne przerasta twoje.

lutek
lutek: Z takimi złotymi radami bez większego pojęcia na temat w którym zabierasz głos lepiej udaj się do weterynarza i poproś i uśpienie

widac na co zdaly sie twoje rady.

moze to byc spowodowane koniecznoscia wymiany klockow, powinienes sprawdzic.
Awarii moze tez ulec ABS. Tam jest taki ring mogl sie uszkodzic lub wygiac.
najlepiej odwiedz ASO renault, bo to typowe wariujace kontrolki w Lagunie.
lutek
lutek
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: morda piesku

Uj ale sie postarałeś

Konto usunięte
Konto usunięte: Moje doswiadczenie pomimo wieku zapewne przerasta twoje

Widać właśnie po sensie tego co piszesz i jak piszesz

Konto usunięte
Konto usunięte: Awarii moze tez ulec ABS. Tam jest taki ring mogl sie uszkodzic lub wygiac.

Widzisz mimo twojej szerokiej wiedzy dopowiem ci że jeśli usterka jest w układzie abs to jest od tego oddzielna lampka plus zaświeca się service ale zapewne wiesz o tym z doświadczenia i nie ring tylko zwykły pierścień indukcyjny

Konto usunięte
Konto usunięte: bo to typowe wariujace kontrolki w Lagunie

Miałeś lagunę że tak twierdzisz?
lutek
lutek
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Płyn jest ok. Klocki wymieniane były w zeszłym tygodniu...

Płynu możesz mieć niby dobry poziom na postoju a przy hamowaniu przelewa się dalej od elektrody i zaświeca ci się lampka - zacząłbym od uzupełnienia go a potem można szukać dalej
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  3 sierpnia 2010
lutek
lutek: Widzisz mimo twojej szerokiej wiedzy dopowiem ci że jeśli usterka jest w układzie abs to jest od tego oddzielna lampka plus zaświeca się service ale zapewne wiesz o tym z doświadczenia i nie ring tylko zwykły pierścień indukcyjny

a ja jednak zostane przy tym ze te kontrolki swieca sie podczas awarii BASu w lagunie, to dosc czeste. Napisal ring bo to przyzwyczjenie z warsztatu w Irlandii w ktorym pracuje

lutek
lutek: Miałeś lagunę że tak twierdzisz?

nie ma miesiace zeby 2-3 nie przyjechaly na lawecie.

lepiej Ci?:)
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: awarii BASu w lagunie

ABS-u w lgunie
lutek
lutek
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja jednak zostane przy tym ze te kontrolki swieca sie podczas awarii BASu w lagunie, to dosc czeste. Napisal ring bo to przyzwyczjenie z warsztatu w Irlandii w ktorym pracuje

Więc najwyraźniej na tą twoją irlandie jest specialny model wypuszczany bo ja do tej pory z czymś podobnym się nie spotkałem ale twoje prawo mieć swój świat

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma miesiace zeby 2-3 nie przyjechaly na lawecie.

I o czym to niby ma świdczyć? Samochody innej marki pewnie wcale sie nie pojawiają prawda?

Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej Ci?:)

A powinno?
KORARM
KORARM
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja jednak zostane przy tym ze te kontrolki swieca sie podczas awarii BASu w lagunie

autor tematu nic nie mówił o abs-ie czytam te wasze wypowiedzi i nie moge tego zrozumieć.
Podczas hamowania się zaświeca tak czytałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie co do kontrolek od stopu i hamulca ręcznego zapalają się podczas hamowania..
mlody1525
mlody1525
  4 sierpnia 2010

Dobra dzięki za odpowiedzi na moje pytanie lecz problem był gdzie indziej..
Podczas zmiany klocków ktoś źle założył czujniki. Jasne było to ze nikt w serwisie się przyznał do błędu..

mlody1525
mlody1525
  4 sierpnia 2010

Właśnie od tego " wariowały '' kontrolki..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.