Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witam serdecznie.

Potrzebuję pomocy .A mianowicie
Do czego służy ten czarny kabel,który zaczyna się w środku wiatraka ? :woot:

Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010

moment ...

Chodziło mi dokładnie o to,że kabel jest przecięty,tak więc nie działa ten wentylator BO jest niepodłączony ,więc stwierdziłam,że niedziała .... Po prostu nie dopisałam i wyszło tak dziwacznie .
Magia słów :ziober2:Moja wina :ziober2:

KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010

czy przecięty czy niepodłączony to na jedno wychodzi, ze nie działa.
Tylko technicznie jeśli coś jest nie podłączone to wystarczy wtyczke wpiąć.
a u ciebie naprawić przeciętą instelacjie elektryczną.
po prostu Fazeuszowi przypadkiem udało się odgadnąć wcześniej co masz w aucie.
Ale nie powiem kto ma zawsze szczęście.....

Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010

No cóż :ziober2:

Tak czy siak dziękuję za pomoc i poświęcony czas.Myślę,że problem zakończy się pewnie na tej rurce . :tak:

KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Myślę,że problem zakończy się pewnie na tej rurce .

na przewodzie elektrycznym jeśli dobrze zrozumiałem o co Tobie chodzi:)
Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na przewodzie elektrycznym jeśli dobrze zrozumiałem o co Tobie chodzi:)

Dokładnie :)
Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: po co kabel kupować każdy elektromechanik ma krutkie kawałki w swojej szufladzie :)
KRÓTKI to ty masz rozum dzieciaku, popatrz na swój podpis. Jeszcze sie musisz duzo nauczyc...
KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze sie musisz duzo nauczyc...

Myśle, ze będe się uczył całe, zycie.
Ty już zakończyłeś swoją edukacjie i nic więcej nie wejdzie do łba.
Jesteś standardowym cwaniakiem który na forum nic nie znaczy to o ortografie będziesz się czepiał..
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to termostat co ci pod wplywem odpowiedniej temperatury włącza wiatrak, jak ci sie nagrzeje za bardzo chlodnica to sie załącza

Termostat w wentylatorze? Masz po prostu nie podlaczony wentylator jedz do elektryka zrobi to w chwile i jesli jest tylko przeciety kabel to nie musisz nic kupowac.
Nie chce straszyc, ale zastanawiam sie dlaczego ten kabel jest przeciety...
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś standardowym cwaniakiem który na forum nic nie znaczy to o ortografie będziesz się czepiał..

To nie jest forum poprawnej polszczyzny i kazdy stara sie pisac poprawnie chyba, ale jeden zna sie lapiej na polskim, a inny na motoryzacji...
Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010
kaziu4442
kaziu4442: Termostat w wentylatorze? Masz po prostu nie podlaczony wentylator jedz do elektryka zrobi to w chwile i jesli jest tylko przeciety kabel to nie musisz nic kupowac. Nie chce straszyc, ale zastanawiam sie dlaczego ten kabel jest przeciety...

tak wentylator załącza się telepatycznie kiedy poczuje ze jest mu gorąco ;)
KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010

@Fazeusz:
ide spać już mnie to nawet nie bawi.
Takich głupot to nawet po 10-ciu piwach nie wymyśle.

Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010

piwa to ty karolku w biedronce ustawiasz na półkach, nie wywalaj z docinkami personalnymi to nie będzie kakofonii na forum, tyle z mojej strony...

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak wentylator załącza się telepatycznie kiedy poczuje ze jest mu gorąco ;)

Widziales kiedys termostat w wentylatorze? Termostat jest montowany tam gdzie ma kontakt z woda, a nie w wentylatorze... Proponuje zamknac ten temat bo to nie ma sesu...
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  3 sierpnia 2010

sie pobijcie;D zaloz kostke lub zmien kabel. to zasilanie ;)

19Walkman91
19Walkman91
  3 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to termostat
Termostat? Jeszcze w życiu takiego termostatu nie widziałem Hahaha To jest zasilanie wentylatora...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.