Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witam serdecznie.

Potrzebuję pomocy .A mianowicie
Do czego służy ten czarny kabel,który zaczyna się w środku wiatraka ? :woot:

Fazeusz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Fazeusz
  2 sierpnia 2010

to termostat co ci pod wplywem odpowiedniej temperatury włącza wiatrak, jak ci sie nagrzeje za bardzo chlodnica to sie załącza

Nigdy nie dyskutuj z glupcem. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010
Fazeusz
Fazeusz: to termostat co ci pod wplywem odpowiedniej temperatury włącza wiatrak, jak ci sie nagrzeje za bardzo chlodnica to sie załącza

Rozumiem.Dziękuję za szybką odpowiedź :piwo:
Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010
Fazeusz
Fazeusz: to termostat co ci pod wplywem odpowiedniej temperatury włącza wiatrak, jak ci sie nagrzeje za bardzo chlodnica to sie załącza

Albo po prostu to zwykle złacze do podłączenia wiatraka przeciez wiatrak nie chodzi bez prądu, a co w ogole planujesz z tym wiatrakiem ze sie wypytujesz o takie rzeczy :)

Nigdy nie dyskutuj z glupcem. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010
Fazeusz
Fazeusz: Albo po prostu to zwykle złacze do podłączenia wiatraka przeciez wiatrak nie chodzi bez prądu, a co w ogole planujesz z tym wiatrakiem ze sie wypytujesz o takie rzeczy :)

Mam przecięty ten kabel a nie wysypuje mi żadnych błędów,dopiero jak zajechałam na kanał to się dowiedziałam,że jest przecięty/urwany .Dlatego chciałam się szybko dowiedzieć do czego służy.
KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Fazeusz
Fazeusz: to termostat

idz najpierw do przeczkola potem skończ jakąś szkołe techniczną i dopiero wypowiadaj się logicznie.
Takie rzeczy to możesz pisać w swoim pamiętniku a nie koledze mącisz w głowie.

Vitaaa
Vitaaa: Do czego służy ten czarny kabel,który zaczyna się w środku wiatraka ?

niewiem czy żartujesz czy nie ale to logiczne, ze wentylator jest elektryczny więc muszą do niego dochodzić przewody żeby miał zasilanie.
Prąd płynie przez przewody w powietrzu nie płynie.
Poza wyładowaniami atmosferycznymi lub sztucznymi np. w świecy iskrowej.
Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: koledze

koleżance
Konto usunięte
Konto usunięte: niewiem czy żartujesz czy nie ale to logiczne, ze wentylator jest elektryczny więc muszą do niego dochodzić przewody żeby miał zasilanie.

W takim razie w moim przypadku wentylator nie działa,i samochód cały czas się przegrzewa ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Prąd płynie przez przewody w powietrzu nie płynie.

Bez sarkazmów proszę .
KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: koleżance

o fuck nie wchodziłem na twój profil.

Vitaaa
Vitaaa: Bez sarkazmów proszę .

chciałem to tylko dobrze logicznie wytłumaczyć z nikogo się nie nabijam
po prostu nie słuchaj mojego przedmówcy.
może się zna na gotowaniu niewiem ale na motoryzacji to cięko.
a o prądzie może wie tylko, ze kopie.

Vitaaa
Vitaaa: W takim razie w moim przypadku wentylator nie działa,i samochód cały czas się przegrzewa ?

a skąd wiesz, ze nie działa?
i skąd przypuszczenie, ze się przegrzewa?
byćmoże masz problem.
Opisz go i jakie auto może coś wymyślimy.
Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałem to tylko dobrze logicznie wytłumaczyć z nikogo się nie nabijam po prostu nie słuchaj mojego przedmówcy. może się zna na gotowaniu niewiem ale na motoryzacji to cięko. a o prądzie może wie tylko, ze kopie.

Właśnie sprawdziłam czym jest termostat.Masz rację.
Konto usunięte
Konto usunięte: a skąd wiesz, ze nie działa?

Tzn,chodziło mi bardziej o to,że skoro nie jest podłączony wiatrak,to nie działa,bo się nie załącza.
Konto usunięte
Konto usunięte: i skąd przypuszczenie, ze się przegrzewa?

Zawsze po jeździe włącza się dmuchawa :woot: To to? Czy znów mylę pojęcia ?
Tak czy siak,trzeba to szybko naprawić.
Konto usunięte
Konto usunięte: Opisz go i jakie auto może coś wymyślimy.

Mazda 323F 1.6 16V 92r.
Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

ty dzieciaczku naucz sie czytac bo widze ze jeszcze nie opanowałeś tej sztuki.
Konto usunięte
Konto usunięte: a skąd wiesz, ze nie działa?

sam sobie idioto zaprzeczasz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Prąd płynie przez przewody w powietrzu nie płynie.

skoro kolezanka mowi ze jest przeciety to chyba logiczne ze nie dziala.
Kolezanka niech go naprawi najlepiej bo dosyc duze upały sa. Musisz obserwowac wskaznik temperatury silnika jezeli wykracza powyzej 120 stopni celsjusza to sie przegrzewa. Najlepiej go napraw bedziesz miala spokoj :) to 5 min roboty.

KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Zawsze po jeździe włącza się dmuchawa

wentylator

Vitaaa
Vitaaa: skoro nie jest podłączony wiatrak,to nie działa

To co ty masz za auto?
Po naprawie blacharskiej?
Może wystarczy podłączyć bo ktoś zapomniał?
klimatyzacjia jest w aucie?
Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: KORARM: chciałem to tylko dobrze logicznie wytłumaczyć z nikogo się nie nabijam po prostu nie słuchaj mojego przedmówcy. może się zna na gotowaniu niewiem ale na motoryzacji to cięko. a o prądzie może wie tylko, ze kopie. Właśnie sprawdziłam czym jest termostat.Masz rację. KORARM:a skąd wiesz, ze nie działa? Tzn,chodziło mi bardziej o to,że skoro nie jest podłączony wiatrak,to nie działa,bo się nie załącza. KORARM:i skąd przypuszczenie, ze się przegrzewa? Zawsze po jeździe włącza się dmuchawa To to? Czy znów mylę pojęcia ? Tak czy siak,trzeba to szybko naprawić. KORARM:Opisz go i jakie auto może coś wymyślimy. Mazda 323F 1.6 16V 92r.

No to jak w koncu załącza sie czy sie nie załącza jak sie załacza to najlepiej zaizolowac przetarty kabel rurka termokurczliwą i bedzie spokoj.

Vitaaa
Vitaaa
  2 sierpnia 2010

kabel jest przecięty/przerwany,więc nie podłączony :mrgreen:
Nie posiadam klimatyzacji.
Kupię sam kabel i poproszę,żeby ktoś zamontował ...może wystarczy.

KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Fazeusz
Fazeusz: ty dzieciaczku

co stary trepie?
zresztą nie musze sie kłucić z głupszym od siebie
Jak nie znasz się na temacie to zapytaj
Twoja niewiedza nie musi być zmyłką dla innych a kto pyta nie błądzi.

Fazeusz
Fazeusz: idioto

to już się nadaje na :ban:

Fazeusz
Fazeusz: skoro kolezanka mowi ze jest przeciety

niepodłączony gdzieś tam wyczytałem

Vitaaa
Vitaaa: skoro nie jest podłączony

Lepiej ty naucz się czytać a potem poczytaj sobie coś w stylu budowa pojazdów samochodowych a jak czegoś nie zrozumiesz to zapytaj
KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Kupię sam kabel i poproszę,żeby ktoś zamontował ...

po co kabel kupować każdy elektromechanik ma krutkie kawałki w swojej szufladzie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.