ohhhh
ohhhh
  25 lipca 2010 (pierwszy post)

siema, siema

info na temat galanta jakieś jeśli możecie podać, silniki benzynowe, co najlepiej brać
auto ma robić za taksówkę :(

WujekBeton
WujekBeton
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: siema, siema

albo się nie ma:mrgreen:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: auto ma robić za taksówkę :(

myślę że na taksówkę najlepiej nadawał by się mercedes, z dieselkiem...
widze że jesteś z białegostoku, "ruska" ropa u nas jest łatwo dostępna, więc jazda taksówką była by o wiele tańsza...
whitestok
whitestok
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: auto ma robić za taksówkę :(

no to jak auto idzie na sałatę to lepiej diesla bo taniej się jeździ a Białystok lubi być zakorkowany tak jak każde większe miasto :)

jesli uparles sie na galanta to na polske byly wypuszczane tez w dieslu.
niedzielaxxx2
Posty: 51 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
niedzielaxxx2
  26 lipca 2010

A jesli już silniki benzynowe to 2.0 jest zbyt mały jak na to auto, zależy tez jak lubisz jeździć. Najlepiej 2.5 v6 który możesz na gaz przerobic. 170 konikow i przyjemnośc z jazdy. Nie kupuj 2.4 v6 bo jego nie przerobisz na gaz. Jest to silnik GDI ekonomiczniejszy ale też posiada wtryski w głowicy jak diesel przez co własnie nie da się go przerobic na gaz. Znaczy sięda ale wtryski zostaną zaraz zmasakrowane:P Jak benzyna to dla mnie tylko 2.5 v6 pzdr

ohhhh
ohhhh
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: albo się nie ma

wolę mieć :D

Konto usunięte
Konto usunięte: widze że jesteś z białegostoku, "ruska" ropa u nas jest łatwo dostępna, więc jazda taksówką była by o wiele tańsza...

ale auto bedzie smigac w lublinie... benzyna wchodzi w gre, bo lpg wejdzie w bajere

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli uparles sie na galanta to na polske byly wypuszczane tez w dieslu.

no wlasnie lbn, ale diesel mi nie pasuje zbytnio :(

niedzielaxxx2
niedzielaxxx2: ak benzyna to dla mnie tylko 2.5 v6 pzdr

może być też muł, jako że studiuję w lbn tam ma służyć jako taxowkowóz, i ma jechać 2 razy w miesiącu trasę bstok-lublin :)
whitestok
whitestok
  27 lipca 2010
niedzielaxxx2
niedzielaxxx2: A jesli już silniki benzynowe to 2.0 jest zbyt mały jak na to auto,

ja na 2.0 nie narzekałem w galancie...
niedzielaxxx2
Posty: 51 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
niedzielaxxx2
  27 lipca 2010

Whitestok jak nie narzekałeś to dobrze, ale jak dla mnie to np. zbyt mało:P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.