czuraczek22
czuraczek22
  16 lipca 2010 (pierwszy post)

jechalem dzis samochodem wbilem na dwojke przejechalem pare metrow i wybilo mi bieg chcialem ponownie wrzucic bieg a biegu nie ma zadnego nie bylo nawet wstecznego nie wiem co sie stalo potrzeboje pomocy co to moze byc? ile to moze kosztowac? i jak dlugo bedzie trwala naprawa? prosze o pomoc!!!

222slodki222
222slodki222
  16 lipca 2010

to samo miałęm w ax i peugeocie 307 prawdopodobnie wypadło zabezpieczenie od drazka biegow co łaczy sie ze skrzynia. masz lewarek i pod spodem sie łaczy z drugim co do skrzyni i mogło wypasc zabezpieczenie i wyczepiło sie i dlatego mechanik co to zrobi za 40zł

czuraczek22
czuraczek22
  16 lipca 2010

a samemu nie mogl bym tego zrobic?

222slodki222
222slodki222
  16 lipca 2010

nie wiem jak uciebie jest w ax dało sie samemu a w 307 juz nie bardzo. ale moze byc to bo tez tak miałęm ze biegi nie wchodziły zadne lewarek to lekko chodził .

ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  16 lipca 2010

to moze byc wodzik od skrzyni, wylamany zab w docisku, tylko ze wtedy odczuwalbys stopniowe problemy z wbijaniem biegow i kilka innych opcji

czuraczek22
czuraczek22
  18 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: tylko ze wtedy odczuwalbys stopniowe problemy z wbijaniem biegow i kilka innych opcji

no ale ja takich problemow nie miakem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.