K211
K211
  14 lipca 2010 (pierwszy post)

Co polecacie?

Marduk91
Marduk91
  19 lipca 2010

zadaj sobie najpierw parę pytań:
czy utrzymasz je sam, a możesz będziesz wisiał na rodzicach?
czy jesteś rozważnym kierowcą, a może lubisz jeździć jak ...? (o wypadek nie trudno)
czy szukasz auta faktycznie dla zdobycia pierwszych doświadczeń, a może dla szpanu?
czy chcesz kupić wielką kobyłę, a może zwinne mniejsze autko?

(zaczynałem od 25 letniego FWD - szału nie ma, ale czego się nauczyłem to moje - jeżdżę nim do tej pory, bo fajne)
szukaj auta, którego nie bałbyś się przyadkowo 'uszkodzić'.. w końcu to dopiero pierwsze auto ;]

dawidusw202
dawidusw202
  20 lipca 2010

kuwa kiedyś wszyscy jeździli polonezami i fiatami z tylnimi napędami i było dobrze a teraz wszyscy sie boją rwd ja tego nie rozumiem

WujekBeton
WujekBeton
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś wszyscy jeździli polonezami i fiatami z tylnimi napędami i było dobrze a teraz wszyscy sie boją rwd ja tego nie rozumiem

tu nie chodzi o strach, ale o rozwagę, ja też jestem zakochany w tylnim napędzie i jest to pierwszy warunek przy zmianie auta:mrgreen: ale mimo to nie polecam dla dzieciaka 18 latek, np. BMW 325, bo to naprawdę może się skończyć tragicznie. no ale to tylko moje skromne zdanie:lol:
whitestok
whitestok
  20 lipca 2010

więc niech kupi sobie poldasa albo fiatolota i styka.

PierwszyOjciec
PierwszyOjciec
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: może być duży

synu, nabierz pewności w czymś pospolitym typu fiat np. punto a dopiero później bierz się za niemiecką motoryzacje :tak:
whitestok
whitestok
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: synu, nabierz pewności w czymś pospolitym typu fiat np. punto a dopiero później bierz się za niemiecką motoryzacje

a idź Ty! już bardziej pospolitego auta niż VW Golf lub VW Passat to ja już dawno na oczy nie widziałem! Poza tym twoja wypowiedź zajeżdża rasizmem...

Co do Fiata Punto to nie bierz...kup lepiej trzy drzwiowe Stilo ale nie bierz Punto bo na zakrętach dupa za bardzo lubi uciekać do zewnętrznej! Chyba, że Grande Punto, ten model jest ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: może być duży

jeśli może być duży to bierz fiata potocznie zwanego dużym.
PierwszyOjciec
PierwszyOjciec
  20 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej pospolitego auta niż VW Golf lub VW Passat

pisząc "niemiecka motoryzacja" nie mam na myśli wszelakiej maści proletariackiego gówna. Chodzi o bmw bądź mercka
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym twoja wypowiedź zajeżdża rasizmem...

ciekawy wniosek aczkolwiek nietrafiony
Audiomaniak90
Audiomaniak90
  21 lipca 2010

Polecam zrobić najpierw PJ.

K211
K211
  21 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie polecam dla dzieciaka 18 latek, np. BMW 325, bo to naprawdę może się skończyć tragicznie.

Masz rację.Ale RWD nie jest niebezpieczny;ylko trzeba jeździć z głową.

A co do auta pospolitego, to za takimi nie przepadam-szczególnie VW.
Nie chciał bym też raczej BMW, bo większość to zajeżdżone trupy po tuningu dla dresów;a szkoda bo BMW to dobra marka ale dla odpowiednich ludzi.

A co powiecie na Mercedesa W202 z dieslem?
dawidusw202
dawidusw202
  21 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co powiecie na Mercedesa W202 z dieslem?

dobra auto najlepiej z silnikiem 2,5 ale cięzko znaleść ładne w202
angelika28071991
angelika28071991
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie?

Suzuki Swift MK4:tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.