CojtonBarbarzynca
CojtonBarbarzynca
  15 czerwca 2010 (pierwszy post)

Quiz ten będzie bardzo podobny do tego, który jest na dziale Sport, tylko że tematyka tego będzie zupełnie inna bo będzie dotyczyła motoryzacji.

quiz ten będzie polegał na umieszczeniu zdjęcia:
*osoby związanej z motoryzacją
*dowolnego pojazdu
*znanego wyścigu, np wyścigu F1 GP Kanady, 24h le mans itp

W przypadku zdjęcia osoby związanej z motoryzacją wymaga sie podania nazwiska lub imienia lub nazwiska, chyba, że autor wymaga też innych informacji o tej osobie, np co osiągnęła ta osoba, co skonstruowała itp. Pod zdjęciem takiej osoby należy też zamieścić informacje czym ta osoba sie zajmowała, np Konstruktor, kierowca, wynalazca itp.

W przypadku zdjęcia dowolnego pojazdu odpowiadający musi podać markę i model, autor quizu może wymagać też dodatkowych informacji takich jak np lata produkcji, najmniejsza/największa pojemność silnika, jaka znana osoba jeździła takim pojazdem itp. Na zdjęciu powinno być widoczne minimum 50% pojazdu, jeśli na zdjęciu widoczny jest symbol marki pojazdu można go zamalować dla utrudnienia.

W przypadku zdjęcia znanego wyścigu odpowiadający musi podać nazwę wyścigu i miejsce w którym się on odbywa, autor quizu może wymagać informacji dodatkowych, np jaki z kierowców uzyskał najlepszy czas na danym torze wyścigowym lub etapie wyścigu.

Gdy jakiś z quizów będzie na tyle trudny, że w kilku kolejnych postach nie padnie poprawna odpowiedź autor danego quizu zobowiązany jest udzielić podpowiedzi.
Każdą kolejną zagadkę zadaje osoba która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Poprawną odpowiedź powinien (ale nie musi) potwierdzić autor danego quizu. Gdy autor jest nieobecny, a odpowiadający jest pewien dobrej odpowiedzi może zadać kolejny quiz.

Pozwolę sobie jako pierwszy zadać pierwszy quiz


pozdrawiam i powodzenia.

Hali20
Hali20
  24 sierpnia 2010

tak jak myślałem buick z 71 roku Buick Estate Wagon

Hali20
Hali20
  24 sierpnia 2010

ok dodaje zagadkę sorry za mały of top

luk0712
luk0712
  24 sierpnia 2010

maserati zagato ^^

hah ale tablicy niezasłoniłeś ^^

luk0712
luk0712
  24 sierpnia 2010

moja zagadka

Hali20
Hali20
  24 sierpnia 2010

no zapomniałem a co do zagadki to citroen sm

Hali20
Hali20
  24 sierpnia 2010

dobra wstawię coś trudniejszego od maserati

luk0712
luk0712
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra wstawię coś trudniejszego od maserati


hah jakoś dojsc niemoge co to jest
moze jakaś malutka podpowiedz ;p
Hali20
Hali20
  26 sierpnia 2010

dobra auto spod bardzo znanego znaku ten model produkowany w uk a firma ma korzenie amerykańskie :P

luk0712
luk0712
  26 sierpnia 2010

czyżby jakiś Vauxhall ? ?

Hali20
Hali20
  26 sierpnia 2010

no nie bardzo

nowak379
nowak379
  27 sierpnia 2010

Może to Ford ??

Hali20
Hali20
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to Ford ??

owszem ;p
luk0712
luk0712
  27 sierpnia 2010

hah łatwo niebyło ale sie udało

to ford consul capri

luk0712
luk0712
  27 sierpnia 2010

wiec teraz moja zagadka ^^

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec teraz moja zagadka ^^

toyota? podobna u mnie na osiedlu jeździ
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.