CojtonBarbarzynca
CojtonBarbarzynca
  15 czerwca 2010 (pierwszy post)

Quiz ten będzie bardzo podobny do tego, który jest na dziale Sport, tylko że tematyka tego będzie zupełnie inna bo będzie dotyczyła motoryzacji.

quiz ten będzie polegał na umieszczeniu zdjęcia:
*osoby związanej z motoryzacją
*dowolnego pojazdu
*znanego wyścigu, np wyścigu F1 GP Kanady, 24h le mans itp

W przypadku zdjęcia osoby związanej z motoryzacją wymaga sie podania nazwiska lub imienia lub nazwiska, chyba, że autor wymaga też innych informacji o tej osobie, np co osiągnęła ta osoba, co skonstruowała itp. Pod zdjęciem takiej osoby należy też zamieścić informacje czym ta osoba sie zajmowała, np Konstruktor, kierowca, wynalazca itp.

W przypadku zdjęcia dowolnego pojazdu odpowiadający musi podać markę i model, autor quizu może wymagać też dodatkowych informacji takich jak np lata produkcji, najmniejsza/największa pojemność silnika, jaka znana osoba jeździła takim pojazdem itp. Na zdjęciu powinno być widoczne minimum 50% pojazdu, jeśli na zdjęciu widoczny jest symbol marki pojazdu można go zamalować dla utrudnienia.

W przypadku zdjęcia znanego wyścigu odpowiadający musi podać nazwę wyścigu i miejsce w którym się on odbywa, autor quizu może wymagać informacji dodatkowych, np jaki z kierowców uzyskał najlepszy czas na danym torze wyścigowym lub etapie wyścigu.

Gdy jakiś z quizów będzie na tyle trudny, że w kilku kolejnych postach nie padnie poprawna odpowiedź autor danego quizu zobowiązany jest udzielić podpowiedzi.
Każdą kolejną zagadkę zadaje osoba która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Poprawną odpowiedź powinien (ale nie musi) potwierdzić autor danego quizu. Gdy autor jest nieobecny, a odpowiadający jest pewien dobrej odpowiedzi może zadać kolejny quiz.

Pozwolę sobie jako pierwszy zadać pierwszy quiz


pozdrawiam i powodzenia.

luk0712
luk0712
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: toyota? podobna u mnie na osiedlu jeździ

no toyota to niejest
Hali20
Hali20
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec teraz moja zagadka ^^

AC 428 :) na początku myślałem że to jakaś alfa no ale to angol :D
a teraz kolejna zagadka
luk0712
luk0712
  30 sierpnia 2010

no kurde niemam pojecia

jakąs podpowiedz poprosze ;p

Hali20
Hali20
  30 sierpnia 2010

dobra jedna podpowiedź auto z włoch :P

nowak379
nowak379
  30 sierpnia 2010

to raczej nie jest ani Lambo, ani Ferrari. na Maserati też nie wygląda.A juz na pewno nie Fiat. A Pagani jest zbyt nowe. nie mam pojęcia

jagucio
jagucio
  31 sierpnia 2010

Na 90% to Maserrati...

Hali20
Hali20
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na 90% to Maserrati...

niestety nie :D
luk0712
luk0712
  2 września 2010

hah a można prosic kolejną podpowiedz z okazji ze zagadka dosc ciekawa ^^ ?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hah a można prosic kolejną podpowiedz z okazji ze zagadka dosc ciekawa ^^ ?

w uj ciekawa, PODPOWIEDŹ! :rock:
Hali20
Hali20
  3 września 2010

czyli tak jak mówiłem auto z włoch produkowane w latach 67-71 zbudowano łącznie 400 sztuk tego sportowego pojazdu nadwozie zaprojektował sam Giorgetto Giugiaro ;p

luk0712
luk0712
  3 września 2010

hm no to juz jak na tacy było

to de tomaso mangusta

luk0712
luk0712
  3 września 2010

oto moja zagadka

nowak379
nowak379
  3 września 2010

Alfa Romeo Stradale

nowak379
nowak379
  4 września 2010

Teraz coś łatwego :

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 września 2010

ja wam coś podpowiem
temat o "jaki to samochód " jest niżej
tu przydało by się takie coś:

Konto usunięte
Konto usunięte: *osoby związanej z motoryzacją


Konto usunięte
Konto usunięte: *znanego wyścigu, np wyścigu F1 GP Kanady, 24h le mans itp

:tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.