Tomcio93
Tomcio93
  13 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jak w temacie. Wcześniej nie wyrabiałem karty w gim. bo mi nie była potrzebna. Kilka tygodni temu dostałem na urodziny motorower [kingway naked], to zacząłem jeździć po wioskach itp itd . No jazdą bez uprawnień cieszyłem się przez kilka dni aż mnie panowie mundurowi capneli. A to że mnie znali to odrazu zastrzegli że jak jeszcze raz zobaczą mnie bez karty motorowerowej, to odrazu mandat 500zł i zawieszenie prawa jazdy.;p.. Więc czy można gdzieś wyroić tą nieszczęsną kartę w slupsku . Mam 17 lat i już wyszedłem z gimnazjum ;p.

spioch
spioch
  13 czerwca 2010

A proszę Cie bardzo

http://www.word.slupsk.pl/artykul/86.html

Ale albo kodeks sie zmienił ( nie chce mi sie grzebać) albo panowie POlicjanci nie znają taryfikatora bo chyba za prowadzenie pojazdu bez uprawnień grozi 300 zł

Chyba że coś doszłoby za brak rejestracji kasku itp ...

hubert2801
hubert2801
  13 czerwca 2010

Nie jesteś pełnoletni ?. Miałem ten sam problem ale poczekałem do 18-tki i odrestaurowałem zabytkowego Simsona SR2 i śmigam od czasu do czasu.

Tomcio93
Tomcio93
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba że coś doszłoby za brak rejestracji kasku itp ...

no był opłacony, zarejestrowany, i kask tez posiadałem na głowie ;p. Ale dzięki. A wiecie ile może wynieść taki egzamin?
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  15 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: uprawnień grozi 300 zł

Niestety ale jest 500 PLN
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.