Jacek80
Jacek80
  7 czerwca 2010 (pierwszy post)

Czołem ;)
Na dniach dokonam zakupu samochodu od znajomego i tak w międzyczasie przygotowuję się do etapu formalno-prawnego (nie robi się tego codzień) ;)
Jako, że dla mnie większość formularzy urzędowych zawiera debilne sformułowania, tak i teraz mam problem.
Początek wniosku zaczyna się tak


No i pytanie... co będę musiał wpisać po słowach "wnoszę o rejestrację w celu....."
Co bym nie wpisał, to brzmi bezsensu :pavarotti:
Skoro kupiłem samochód, to wiadomo w jakim celu składam wniosek... w celu rejestracji / przerejestrowania

Fx7600
Fx7600
  7 czerwca 2010

Mi się wydaje że cel podajesz tylko wtedy gdy auto rejestrujesz czasowo w celu np: gdy niebawem chcesz sprzedać auto, zezłomować lub nie wiem podarować. Tak prawdę mówiąc Polska do dziwny kraj.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  7 czerwca 2010

Podkreślasz : Wnoszę o rejestrację i po problemie

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  7 czerwca 2010

Na dole umowy powinno pisać właściwe podkreślić

Jacek80
Jacek80
  7 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje że cel podajesz tylko wtedy gdy auto rejestrujesz czasowo w celu

a może i tak ;P
Konto usunięte
Konto usunięte: Na dole umowy powinno pisać właściwe podkreślić

dokładnie to "niepotrzebne skreślić" ale oczywiście o to samo chodzi... tylko myślałem, że ten cel dotyczy zwykłej rejestracji i rejestracji czasowej ;)
chicel2009
chicel2009
  8 czerwca 2010

ja to poszedłem do wydziału dróg i komunikacji i tam mi kolesiana wszystko mówiła co mam pisać, z początku nie chciała ale powiedziałem że nie mam o tym pojęcia itp

KORARM
KORARM
  8 czerwca 2010
http://www.v10.pl/archiwum/prawo/wzorydokumentow/wniosek_o_rejestracje.pdf
te *** znaczą nie potrzebne skreślić.
Czyli zostawiasz tylko wnoszę o rejestracje a reszte skreślasz.
Potem lecisz dalej.
np.
pkt1 Samochód osobowy
............................................
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.