WCPiczker
WCPiczker
  22 maja 2010 (pierwszy post)

planuje kupić w/w samochód i chciałym zaczerpnąć od Was jak najwięcej opini

pozdrawiam

whitestok
whitestok
  25 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma Omegi C, ludzie tak to nazwali. Jest Omega B FL. Chociaż by na allegro warto zaglądnąć ż nie ma poddziału Omega C ^^

no tak...na allegro nie ma też kategorii dla wielu innych modeli i co? też uważasz, że tych innych modeli nie ma tylko ludzie tak to sobie nazwali? dobranoc...

Konto usunięte
Konto usunięte: TDS

Konto usunięte
Konto usunięte: i ten dźwięk R6 podczas jazdy ;)

ach ten klekot :D

Konto usunięte
Konto usunięte: atomat tez dupa.... 4 biegowy... w omege 3.0 po face prawie nic nieidzie

dobranoc...

Konto usunięte
Konto usunięte: a mi się wydaje że każdy wie o co chodzi, a Ty tylko się czepiasz ; )

hehe po prostu dbam o szczegóły :)
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  28 maja 2010

ile chcesz wydac na ome??

posiadam omege B 2,5 TD z klimatronikiem :-P

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  29 maja 2010

Omega 2.5 wszystko oki tylko nie automat ....

Audiomaniak90
Audiomaniak90
  30 maja 2010

Zamiast 2.5 V6 lepiej wziać 3.0. Różnica w spalaniu rzędu 1-2l, a silnik jest sporo mocniejszy. Oczywiście jestem za LPG.

Dla czego ktoś ma sobie odmawiać komfortu, przyśpieszenia, wygody? Bo jakiś łepek jeździ tatusiowym Punto i będzie krzyczał, że gaz to jest do kuchenek dobry?

whitestok
whitestok
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast 2.5 V6 lepiej wziać 3.0. Różnica w spalaniu rzędu 1-2l, a silnik jest sporo mocniejszy. Oczywiście jestem za LPG.

hmm a co z ubezpieczeniem w polsce? 2.5 i 3.0 to chyba roznica w ubezpieczeniu...mam racje?
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  31 maja 2010

zdaje sie ze juz nie masz racji ;) kieddys byl szerszy podzial ;) np do 2.5 a potem juz jedno a teraz chyba jest jeszcze nizej ale zeby nie bylo to glowy nie daje :-D

whitestok
whitestok
  31 maja 2010
misza1
misza1: zdaje sie ze juz nie masz racji ;)

no ja się właśnie nie orientuję w polskim ubezpieczeniu samochodów wiec możliwe, że nie mam racji :)
WCPiczker
WCPiczker
  9 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma Omegi C, ludzie tak to nazwali. Jest Omega B FL. Chociaż by na allegro warto zaglądnąć ż nie ma poddziału Omega C ^^Jeśli chodzi o TDS'a, Obecnie posiadam taki samochód z tym silnikiem, przelatane 200tys, pompa po wymianie (koszt 3000zł) Auto delikatne, nie lubi deptania i lania jakiś chrzczonych paliw. Bardziej zrywne na lepszym ON np. ON Verva. Jak na 130kucy ( w bmw miało 147) zrywne, dynamika jazdy elegancka, duże, wygodne. Do szalenia nie polecam do spokojnej jazdy jak najbardziej i ten dźwięk R6 podczas jazdy ;) Vmax 200km/h w Combi ;)I najlepsze są odp ludzi którzy nawet TDS'em nie jechali a wielcy znawcy tematu ;) Pozdrawiam i zachęcam do kupna ;)


i właśnie o takie podpowiedzi - odpowiedzi oczekiwałem
Wielkie dzięki troszeczkę mi rozjaśniłeś sytuację
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.