sylwuss102
sylwuss102
  18 maja 2010 (pierwszy post)

witam .. mam mondeo mk1 z 1995 i on ma orginalną centralke z orminalnym pilotem ale na pilot nie działa więc kupiłem urządzenia które to steruje i w komplecie były dwa kluczyki.. i chce więc to teraz zamontować .. ktoś mi pomoże ..???

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  18 maja 2010

Kluczyki to pewnie od drzwi do lasu lub piwnicy.

sylwuss102
sylwuss102
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dwa kluczyki

dwa piloty !!!!!!
Fx7600
Fx7600
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i chce więc to teraz zamontować .. ktoś mi pomoże ..???

sam na własną rękę nie kombinuj bo sam doświadczyłem samodzielnego grzebania w elektronice i nic mi na dobre nie wyszło. masz wszystko to pojedz do kogoś kto ma do tego pojęcie i lepiej na tym wyjdziesz ale to już Twoja sprawa co zrobisz. pozdrawiam
KORARM
KORARM
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chce więc to teraz zamontować .. ktoś mi pomoże ..???

Zgłaszam się na ochotnika.
Pokaż co tam chowasz za plecami a wszystko Tobie objaśnie tak, ze jak jesteś za pan brat z lutownicą, kontrolką prądu, multimetrem elektrycznym to dasz sobie rade.
Chyba, ze do mnie się pofatygujesz jak sam nie chcesz tego robić.
Jak wolisz.
KORARM
KORARM
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sam doświadczyłem samodzielnego grzebania w elektronice i nic mi na dobre nie wyszło.

jest tutaj jedna zasada której nie przestrzegałeś.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak czegoś nie rozumiesz to pytaj!!!
NoPride
NoPride
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam .. mam

Twój tata/wujek/dziadek/starszy brat/starsza siostra/mama/ciocia/babcia/starszy kolega/starsza koleżanka ma.....

Konto usunięte
Konto usunięte: on ma orginalną centralke z orminalnym pilotem ale na pilot nie działa

Baterie sprawdziłeś?

Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłem urządzenia które to steruje i w komplecie były dwa kluczyki..

Podmień moduły instalacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś mi pomoże ..???

Pan elektromechanik w warsztacie samochodowym.
sylwuss102
sylwuss102
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podmień moduły instalacji.

nie idzie w mondeo jest orginalny i więcej kabli jest

Konto usunięte
Konto usunięte: Baterie sprawdziłeś?

tak i nawet nową włożyłem..

Konto usunięte
Konto usunięte: Pan elektromechanik w warsztacie samochodowym.

a ja jestem pan mechanik [prawie]
sylwuss102
sylwuss102
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgłaszam się na ochotnika.

ok . to tak , w mondeo jest centralka jak na początku pisałem. w mondeo zanlazłem cetralke i jak z instrukcji czytałem to co ja mam to mam chyba podłącyć pod kable które wychodzą z orginału czyś..
KORARM
KORARM
  19 maja 2010

Zrób tak. Na początek zchostuj zdjęcie tej centralki która kupiłeś. Chodzi najbardziej mi o schemat który musiałeś dostać. Lub tez napisz jaką to firma \ model . Tak żebym wiedział o czym rozmawiamy. Lub tez w mecie moze znajdziemy jakieś zdjęcia żebym zobaczył to. Instalacja tego jest bardzo prosta trzeba tylko troszkę ruszyć mózgownica. Jeszcze jedno pytanie, centralny zamyka , otwiera z kluczyka ?

sylwuss102
sylwuss102
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: centralny zamyka , otwiera z kluczyka ?

tak działa na kluczyk.. jak znajde na internecie to podeśle
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.