Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 września 2009 (pierwszy post)

Nie wiem czy jest taki temat a jeżeli nie to może by się przydał.

Można tutaj by pisać o ciekawych wydarzeniach czy wynikach w ligach zagranicznych i prowadzić merytoryczną dyskusję. Jeżeli jest taki temat to proszę o oświecenie jeżeli nie to moze...

Donald WHO YOU?

boleslawianin
boleslawianin
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Milczcie.

Stara Dama dała plamy, ot co.
Ale spokojnie nie dala az takiej plamy jak ta Stara Dama z Berlina. Jakies tam pocieszenie, marne bo marne... ale zawsze jakies :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ani słowa o Juventusie..

Poniewaz ?
niech lepiej graja, wtedy w podsumowaniu kolejki bede lepiej pisal o nich. Kolejna szansa za tydzien.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo przez was podliczy mi się bluzgometr :)


Umiejętnie go omijaj :-)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 września 2009

Co do sytuacji w La Liga to mimo, że uwielbiam Barce chciałbym aby taki stan utrzymał się do 30listopada. Gran Derbi pobiją wszelkie rekordy zainteresowania to bedzie cos mega:)

Narazie Real liderem ale Barca gra spokojnie. Cżesto ładuje najpierw ze 3-4bramki a potem spokój to samo co rok temu gdy pare razy mogła o 10goli w meczu powalczyć ale woli niszczyć rywali setkami podań.Real widać,że strzela bramki rzadziej po kapiatalnych akcjach calej druzyny a czesto robi to po akcjach indywidualnych lub karygodnych błędach rywali jak ten z Tenerife.

Troche martwi mnie brak odpoczynku dla Xaviego. On od Euro 2008 gra na jednym tchu wszystko pod rząd. Fenomen, po zerwanych wiązadłach krzyżowych stał się mega graczem ale upłyneło tochę czasu po tym. Marzę żeby w Blaugrana grał SIlva dałby wielka siłe druzynie. Zastąpił by Henrego na skrzydle i grywał by w środku bo potrafi tam operować. Było by zabójcze Hiszpańskie trio plus Zlatan i Messi. Real możliwości rotacji ma spore także tutaj ma lepiej.

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009

Ale Hertha dostała łomot od wieśniaków z Hoffenheim :ninja:
Nikt chyba nie przypuszczał, że ta zasłużona drużyna będzie zamykać tabelę.

OlsenDarek
OlsenDarek
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt chyba nie przypuszczał, że ta zasłużona drużyna będzie zamykać tabelę.

Kupili Wichniarka,a odszedł Voronin. To wszystko tłumaczy:D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupili Wichniarka,a odszedł Voronin. To wszystko tłumaczy:D


to by także tłumaczyło świetną formę Liverpoolu.
Problem w tym, że za równo Voronin jak i Wichniarek przesiadują na ławie.
Ale trener Herthy zachował się dzisiaj przynajmniej fair i nie robił żadnych zmian w składzie, by nie kompromitować takich zawodników jak Wichniarek.
Piszczek jeden z najlepszych w Hercie, ale co z tego skoro drużyna zagrała mniej więcej na tym poziomie co Polska w meczu ze Słowenią.
OlsenDarek
OlsenDarek
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wichniarek przesiadują na ławie.

Zagrał prawie wszystkie mecze w pierwszym składzie przecież. Dzisiaj chyba pierwszy raz na ławce siedział. Bramki nie strzelił i nie wiem czy miał chociaż asystę. Już raz mu się nie powiodło w Hercie i widocznie nie nadaje się do tego klubu. Ale tamto to oczywiście pisałem z przymrużeniem oka:)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zagrał prawie wszystkie mecze w pierwszym składzie przecież. Dzisiaj chyba pierwszy raz na ławce siedział. Bramki nie strzelił i nie wiem czy miał chociaż asystę. Już raz mu się nie powiodło w Hercie i widocznie nie nadaje się do tego klubu. Ale tamto to oczywiście pisałem z przymrużeniem oka:)


z tego co wiem to Wichniarek już od pewnego czasu stracił przez kontuzję miejsce w składzie i niewiele wskazuje na to by miał je odzyskać, chociaż jeżeli jego konkurenci (partnerzy) z ataku będą w takiej formie to kto wie.
OlsenDarek
OlsenDarek
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co wiem to Wichniarek już od pewnego czasu stracił przez kontuzję miejsce w składzie i niewiele wskazuje na to by miał je odzyskać, chociaż jeżeli jego konkurenci (partnerzy) z ataku będą w takiej formie to kto wie.

No tak ma kontuzję, ale 5 meczy grał w pierwszym składzie tak samo pierwsze mecze w pucharach. Dla mnie Wichniar powinien do Lecha wrócić przed tym sezonem i przynajmniej Lewy by się jeszcze coś od niego nauczył.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ma kontuzję, ale 5 meczy grał w pierwszym składzie tak samo pierwsze mecze w pucharach. Dla mnie Wichniar powinien do Lecha wrócić przed tym sezonem i przynajmniej Lewy by się jeszcze coś od niego nauczył.


Moim zdaniem on do Polski nie wróci. Raz, że ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe, dwa że nie bardzo go tu ktokolwiek by chętnie widział.
OlsenDarek
OlsenDarek
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem on do Polski nie wróci. Raz, że ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe, dwa że nie bardzo go tu ktokolwiek by chętnie widział.

Nie tylko o kasę chodzi. On po prostu ma jeszcze duże ambicję. Myślę, że w Lechu by go przyjęli, a już na pewno w Widzewie. Chociaż po powrocie Mięciela do Legii się dużo spodziewałem, a jak na razie jest kicha i bez bramki. A wraca taki Grzelak po 10 miesiącach i od razu strzela bramkę Lechowi.
boleslawianin
boleslawianin
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wieczorem Milan podejmie Bari...


No i coz, jak pisalem wszystko mozliwe, poraz kolejny zespol z Bari urywa pkt zespolowi "teoretycznie" silniejszemu. Co ciekawe to juz drugi raz w tym sezonie nie przegrywaja w Mediolanie. Kazdy pamieta sensacyjny remis na inauguracje z Interem tym razem bezbramkowo remisuja z nie oszukujmy sie slabym i przezywajacym powazny kryzys Milanem. Dzialacze czerwono czarnych musza sie powaznie zastanowic nad tym czy nie zmienic jednak trenera. Pod wodza Leonardo Milan gra ponizej oczekiwan i nie mozna wszystkiego zwalac na brak Kaki. Ogolnie tez musza zrobic jakas czystke w skladzie bo zespol sie wypalił, juz dawno.

Hertha Berlin skompromitowala sie z "wiesniakami" przegrywajac az 1:5.... coz czyzby Wichniarek wpadł do Starej Damy by ja spuscic z Bundesligi ? calkiem mozliwe : D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 września 2009

widział ktoś akcję w wykonaniu Gourcuff - Chamakh w meczu Bordeaux - Rennes ? :szok:
szkoda że z tego nie wpadła bramka

...Ignorance is bliss...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 października 2009

No i Villa nie zagra z Barca miodzio:)

Donald WHO YOU?

3jek
Posty: 9 (po ~150 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
3jek
  8 października 2009
Sunderland vs Liverpool 16:00 | 17.10.2009
DziQ
DziQ
  15 października 2009

Czytaliście coś na temat Birmingham? :D kolejny klub który będzie rywalizować :D no no ciekawa się robi angielska piłka :D no i Birmingham będzie miało więcej kibiców :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.