Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 września 2009 (pierwszy post)

Nie wiem czy jest taki temat a jeżeli nie to może by się przydał.

Można tutaj by pisać o ciekawych wydarzeniach czy wynikach w ligach zagranicznych i prowadzić merytoryczną dyskusję. Jeżeli jest taki temat to proszę o oświecenie jeżeli nie to moze...

Donald WHO YOU?

Sysuniax3
Sysuniax3
  27 września 2009

wczoraj
Liverpool 6 - 1 Hull
:tak: :brawo::brawo::brawo:

3jek
Posty: 9 (po ~150 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
3jek
  27 września 2009

Tak Torrreeessss 3 bramy ;] Gerrarddinio 1 i Bebelinio 2 ;]

smencik
smencik
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj Liverpool 6 - 1 Hull

Ale myślę, że nie chodzi tylko o podawanie wyników spotkań, bo użytkownicy tego forum potrafią sprawdzić wyniki interesujących ich spotkań sami wierz mi :and:

No to ja, żeby nie robić offtopa napiszę, iż Real Madryt jest jedyną ekipą w Europie, która jak dotąd nie straciła ani jednego pkt w oficjalnych spotkaniach.
Sysuniax3
Sysuniax3
  27 września 2009
3jek
3jek: Tak Torrreeessss 3 bramy ;] Gerrarddinio 1 i Bebelinio 2 ;]


i Geovanni honorową ;))
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 września 2009

We Włoszech niespodzianka Juve oraz Inter traca punkty solidarnie:)

W Hiszpanii Real znowu słabo do momentu objęcia prowadzenia

Donald WHO YOU?

boleslawianin
boleslawianin
  27 września 2009

Niespodziankami sypnelo w tej kolejce SerieA zwlaszcza w Genui gdzie Sampa ograla mistrza Wloch Inter, oraz w Turynie gdzie majacy aspiracje mistrzowskie w tym sezonie Juventus zaledwie zremisowal z przecietna bądź co bądź Bologną.
Genoa tez nie gra jakos rewelacyjnie pomimo tego ze dosc powaznie sie wzmocniila przed sezonem....
Parmie nie udalo sie podtrzymac dobrej formy i tym razem przegrala ale i tak jest dosc wysoko w tabeli..
Roma znow bez rewelacji wymeczony remis na wyjezdzie...
wieczorem Milan podejmie Bari... patrzac na forme zespolu z Mediolanu, kazdy wynik jest mozliwy. Ale sklanialbym sie na postawienie wyniku 2:0 dla Milanu

w Anglii niespodziewana porazka Chelsea ktora uległa na wyjezdzie az 1:3 Wigan... na usprawiedliwienie warto dodac ze "niebiescy" grali od stanu 1:1 w 10 po tym jak bramkach Cech otrzymal czerwona kartke...
Man Utd nie zwalnia tempa tym razem pewnie wygrywa i zgarnia kolejne 3pkt, praktycznie nie widac braku C. Ronaldo.
Wraca do formy Liverpool ktory gromi na wlasnym boisku Hull wbijajac az 6 goli.
Forma blysnal Torres.
W pozostalych meczach spodziewane zwyciestwa Arsenalu oraz Totenhamu ktory ma wysokie aspiracje, siegajace LM... ale przy takiej konkurencji bedzie ciezko
A ze lubie Newcastle Utd dodam ze na zapleczu Premier League idzie im bardzo dobrze i wygrali ost mecz z Ipswicz na wyjezdzie az 4:0 ! mam nadzieje ze wroca po roku nieobecnosci znow do najwyzszej polki rozgrywkowej w Anglii.

W Hiszpanii Barca i Real idą łeb w łeb, solidarnie wygrywaja pewnie swoje mecze, nikt ich w tym sezonie nie zatrzyma... ale nie ma sie czemu dziwic jak spojrzty sie imponujace kadry obu zespolow. Spotkanie bezposrednie zapowiada sie niesamowicie ciekawie.
Sevilla dosc niespodziewanie gromi rewelacje poczatku tego sezonu Blibao i to na ich terenie! wbijac 4 gole a nie tracac zadnego.. wielki szacun. Atletico powoli odbija sie od dna tym razem remisujac na jak zawsze trudnym terenie w Walencji...

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009

Na pewno wielkim zaskoczeniem w tej kolejce są porażki Chelsea i Interu. Szczególnie klęska The Blues na Wigan może szokować. Cieszy pewne zwycięstwo Liverpoolu.

boleslawianin
boleslawianin
  27 września 2009

Jeszcze takie troche spojrzenie z przymrużeniem oka na pewien "malutki incydencik" z wczorajszego meczu Real - Teneryfa

odnosnie C.Ronaldo...

Konto usunięte
Konto usunięte: W 79. minucie, kiedy piłkarze Realu mogli być już pewni zwycięstwa, za Ronaldo na boisku pojawił się Mahamadou Diarra. Portugalczyk opuszczał boisko z grymasem niezadowolenia na twarzy i zlekceważył wyciągniętą przez Pellegriniego rękę


zdjecie :


i komentarz :

Konto usunięte
Konto usunięte: czy na zdjeciu ronaldo jest czestowany papierosem????

Konto usunięte
Konto usunięte: chusteczkami bo sie rozplakal


:mrgreen:
OlsenDarek
OlsenDarek
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: czy na zdjeciu ronaldo jest czestowany papierosem???? Cytat: chusteczkami bo sie rozplakal

Hehe nawet zabawne to:)
Gutek909
Gutek909
  27 września 2009

Ważne, że Real wygrał... :) Reszta mało mnie obchodzi :mrgreen:

thomas893
thomas893
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne, że Real wygrał... :) Reszta mało mnie obchodzi

to będzie zajebisty sezon :mrgreen:

A co do meczu Malaga - Barcelona, to sędzia niezły popis umiejętności dał... Weligton powinien wylecieć z boiska, poza tym w protokole meczowym popełnił błędy (była zmiana Pique za Czyhrynskiego, a on zapisał za Messi'ego; żółta kartka dla Abidala, zamiast dla Toure).
Henry i Czyhrynski nabawili się urazów... Henry nie wiadomo czy zagra w LM z Dynamem, a Czyhrynski będzie pauzował 3 tygodnie.
Gutek909
Gutek909
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to będzie zajebisty sezon

musi być :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 września 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: We Włoszech niespodzianka Juve oraz Inter traca punkty solidarnie:)

Poszedł won

Konto usunięte
Konto usunięte: oraz w Turynie gdzie majacy aspiracje mistrzowskie w tym sezonie Juventus zaledwie zremisowal z przecietna bądź co bądź Bologną.

Milczcie.

Ani słowa o Juventusie.. Bo przez was podliczy mi się bluzgometr :)
WueRZet
WueRZet
  27 września 2009

Juve w ostatnich dwóch spotkaniach zagrało padake...godną włoskiej piłki :ziober2:

2 tydzień z rzędu gdzie sypie niespodziankami, buki też zarobiły.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.