pietsze
pietsze
  10 maja 2010 (pierwszy post)

Witam. Posiadam audi 80 b4 91r. B G. Problem polega na tym, iż gdy jeżdżę na benzynie to auto się dławi.. dzieję się to od 2.5tys obrotów.. wymieniałem przewody paliwowe, które są pod spodem auta bo były już zużyte i myślałem, że to od tego się tak działo ale niestety nie.. czego tj przyczyna?? ;/

lutek
lutek
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Lambda(+znaki)
pietsze
pietsze
  10 maja 2010
lutek
lutek: Lambda(+znaki)

yhm..a ile takie coś kosztuje wgl??
KORARM
KORARM
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: yhm..a ile takie coś kosztuje wgl??

www.allegro.pl
Wg mnie może jeszcze filtr paliwa zatkany o ile nie wiem czy wymieniasz takie rzeczy...
pietsze
pietsze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie może jeszcze filtr paliwa zatkany o ile nie wiem czy wymieniasz takie rzeczy...

no właśnie nie wymieniony;// możliwe, że ten filtr zasyfiony jest..
whitestok
whitestok
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie nie wymieniony;// możliwe, że ten filtr zasyfiony jest..

więc zrób coś z tym zamiast się zastanawiac...
pietsze
pietsze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc zrób coś z tym zamiast się zastanawiac...

kupie;) a jeszcze mam 2 pytanie..bo tj może ważne.. mam pękniętą obudowę od filtra powietrza i to może coś ma to wspólnego z ww problemem... bo na gazie czasem szczela auto...
Bartobest
Bartobest
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

to nie jest problem. był by jak by był zapchany, ogóle to spróbuj ściągnąć filtr i się przejedz czy nadal się dławi. jeśli nadal się dławi to są jeszcze trzy rzeczy do spr. filtr paliwa, sonda lambda, i ost. rozrząd, autko masz sprowadzane z Niemiec czy nasze krajowe? a jest na gazie?
pietsze
pietsze
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: autko masz sprowadzane z Niemiec czy nasze krajowe? a jest na gazie?

autko kopiłem w kraju 3lata temu.. no jest jest..więc zrobię jak piszesz... ;)
KORARM
KORARM
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pękniętą obudowę od filtra powietrza i to może coś ma to wspólnego z ww problemem...

nie wiem jak w twoim przypadku jest....
Jeśli przepływomierz powietrza jest przed filtrem powietrza to na benzynie mogą być problemy. A na gazie też jeśli zmniejsasz opory dopływu powietrza to jest też źle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.