NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 maja 2010 (pierwszy post)

Siemka!

Nie działa kierunek z prawej strony. Na pewno nie chodzi tu o wymianę żarówek. Gdzieś czytałem, że może być BSI uszkodzone, ale wątpię. Dodam, że z boku i z tyłu działa.
Wiecie, może czy w tym aucie za kierunki odpowiadają jakieś bezpieczniki (pod maską lub pod kierownicą) bo przed chwilą pobrałem instrukcję i są opisane wszystkie i niby żaden nie jest od kierunków.
Jak to naprawić?

Sory, że taki chaos ale śpieszę się :)

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KORARM
KORARM
  6 maja 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie działa kierunek z prawej strony


NuTiiiiii
NuTiiiiii: że z boku i z tyłu działa

Wywnioskowałem, ze chodzi ci o " przedni prawy "
Który to rocznik?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wywnioskowałem, ze chodzi ci o " przedni prawy "

Dokładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który to rocznik?

2001r.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KORARM
KORARM
  6 maja 2010

Bezpiecznika od kierunków nie masz.
Każdy kierunkiwskaz jest zasilany osobną linią z bsi.
Tylko nie mam schematu i nie wiem któe piny.
Jeśli zdecydujesz się ryć sam w tej breweri to nie odpinaj bsi bez odłączenia aku i poczekaj nijmniej 5 minut!
Jeśli jednak uszkodzone bsi to bez serwisu się nie obejdzie.
Pozdrawiam.

KORARM
KORARM
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie odpinaj bsi bez odłączenia aku i poczekaj nijmniej 5 minut!

chodzi o to żeby przed odłaczeniem bsi odłaczyć akumulator i poczekać najmniej 5 minut!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 maja 2010

No rozumiem.
Coś tam czytałem, że chodzi o piny 19,20 i 40 ale lepiej udam się z tym do serwisu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KORARM
KORARM
  8 maja 2010

Niewiem co czytales i gdzie. Ale jeśli uszkodzone bsi to grubo ponad klocka mozesz zostawić. Teraz przeczytałem bo napisalem wyżej i muszę sie poprawić. Chodziło mi o to ze jak chcesz odłączyć aku w takim aucie to pn wyłączeniu zapłonu nie mozesz tego zrobić od Razu tylko poczekać 5 minut. Moze to teraz mało istotne ale trochę dziwnie napisalem.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010

Na szczęście skumałem. Sam się do tego nie będę zabierał.
Ale dzięki za pomoc.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.