MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  23 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Z czego( z jakiego materiału) zrobiona jest uszczelka pokrywy sprzęgła w tym motocyklu?bo mi przecieka i muszę to na szybko zrobić bo moto jest mi potrzebne, a nie mam czasu by czekać za nową 2 tyg za przesyłką.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 kwietnia 2010

kup blok techniczny i zrob uszczelke z tej tektury z tylu
sprawdzone przezemnie i sprawuje sie przez 2 lata bez zarzutu.

Odkrec sobie pokrywe, przyloz te tekture i jeździj po rancie nożem aluminiowym, odbitka sie zrobi idealna.

pozdro

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 kwietnia 2010

Oczywiscie jak bedziesz skladal to wysmaruj wszystko siliconem czerwonym i ranty przeleć papierem 2000.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  24 kwietnia 2010

No właśnie nad takim sposobem myślałem, dzięki stary ide sie zabierać do roboty!
Wielkie dzięki!

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 kwietnia 2010

powodzenia

lukasz2147
lukasz2147
  27 kwietnia 2010

w wsk cały silnik na takich uszczelkach jest złożony :)

hmmyhy
hmmyhy
  1 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kup blok techniczny i zrob uszczelke z tej tektury z tylu sprawdzone przezemnie i sprawuje sie przez 2 lata bez zarzutu. Odkrec sobie pokrywe, przyloz te tekture i jeździj po rancie nożem aluminiowym, odbitka sie zrobi idealna. pozdro


tez bawilem sie z tekturka ale po 10 min sie zdenerwowalem lepiej zajechac do sklepu kupic porzadny silikon stosowany w mechanice do wysokiej temperatury ja mam jakis czarny nie pamietam nazwy ale dosc wysoką temp wytrzymuje ze sprzeglem w Xj robilem w zeszlym roku do dzis przejechalem ok 2000 km i nawet kropli nie ma a wiadomo Xj nie ma chlodnicy tylko chlodzi sie powietrzem wiec temp oleju jest wieksza
LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmyhy

sam silikon nie zawsze wystarcza, zwlaszcza przy mokrym sprzegle.

Konto usunięte
Konto usunięte: ZX7RxNINJA

zamiast tektury polecalbym puszke aluminiowa+silikon silnikowy, allu lepiej sie dopasowywuje;)

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.