xxSCUBIxx
Posty: 10 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xxSCUBIxx
  14 kwietnia 2010 (pierwszy post)

WITAM mam zamiar kupic forda fieste 1.4 benzyna 92r. prawo jazdy odbieram tak za tydzien i jak by to wygladalo z OC dodam ze mam 21 lat

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  14 kwietnia 2010

Bodaj że do 25 roku życia jesteś traktowany jako młody kierowca....w dodatku nie masz prawa jazdy więcej jak 2 lata + do tego to twój pierwszy samochód.......cena będzie kosmiczna, może po prostu zarejestrował byś auto na rodziców jeśli mają jakieś zniżki ??

mloooodziutki
mloooodziutki
  14 kwietnia 2010

ja do firmy ubezpieczeniowej poszedłem z litrową finlandią, nie miałem prawa jazdy oraz był to mój pierwszy samochód marki bmw, 40% zniżki ;] w wieku bodajże 19 lat

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  14 kwietnia 2010

A gdzie w tej bajce smok ???

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  14 kwietnia 2010

jest tak że na dzień dobry możesz dostać np 30% zniżki tylko dlatego żeby zatrzymać klienta w zakładzie ubezpieczeń ; )
ze zniżkami to różne kabarety są ;)

chicel2009
chicel2009
  14 kwietnia 2010

ubezpieczenie w Twoim przypadku roczne to około 1500-1600zł
liczy się również to że samochód jest stary im starszy tym wyższe ubezpieczenie,
sam na siebie nie w każdej firmie ubezpieczysz samochód (jedne wymagają minimum dwu letniego prawa jazdy)
jeśli do ubezpieczenia dopiszesz współwłaściciela który ma np już 60%zniżek to Ty z nich będziesz korzystać, jeśli współwłaściciel ma dziecko dostaniesz +5% zniżki :)
potem co roku będziesz dostawać +10% zniżki 6lat = 60% zniżki = ubezpieczenie na siebie ~300-400zł :) (w zależności od pojazdu)
no może nie wszystko wyjaśniłem ale jak jakieś pytania to pisać

jagucio
jagucio
  15 kwietnia 2010
http://ipolisa.pl/kalkulator/ Możesz skorzystać z tego kalkulatora... Choć najlepiej jag byś się przeszedł po ubezpieczalniach i popytał...
Krzysiek91M
Krzysiek91M
  16 kwietnia 2010

ja bym ci dordzil inaczej kup samochod zarejestruj go na kogos kto ma znizki (mama tata) i na siebie jako wspolwasciela taniej wyjdzie troszku

BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  18 kwietnia 2010

Ja na starcie dostalem 40% i po roku teraz dostane nastepne 20% :) popytaj znajomych co maja auta moze znaja kogos kto daje znizki zeby tylko umowe podpisac

klima88
klima88
  20 kwietnia 2010

Polecam Ci OC AXA DIRECT. TANIO! Ja placilam tylko 700 zł

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja placilam




WTF ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.