shinu
shinu
  2 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witka.

pierwsze oznaki wiosny juz za nami, trawka zielenieje, ptaszki cwierkaja i pszczolki zaczynaja troche wpieniac:) niestety wiosne mozna tez poznac po naplywie szpanerow i osobnikow z gatunku "mikrus siusiakus" na drogach. Wiem ze pewno widzieliscie juz cala mase spotow reklam filmikow plakatow na ten temat, ale moze akurat nastepnym razem jak postanowicie wcisnac gazu na zoltym kolo wysepki autobusowej przypomni sie wam ktorys z tych filmikow:) [+18]

klik


szerokosci i wyobrazni

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  2 kwietnia 2010

widziałem ten filmik kilka razy i za kazdym razem działa na mnie tak samo....

takie cos powinni puszczac w TV a nie to g...o za ktore idzie ciezka kasa do k ieszeni a pozytku zadnego nie ma :-/

shinu
shinu
  3 kwietnia 2010
misza1
misza1: takie cos powinni puszczac w TV a nie to g...o za ktore idzie ciezka kasa


Tez jestem takiego zdania, nawet jesli tylko 1 na 10 przypomni sobie podczas wariacji drogowych taki filmik to byc moze nie zabije dzieki temu za zakretem dzieciaka na rowerku.

bo RP chce naszego dobra, a pokazywanie prawdziwego oblicza wypadku drogowego mogloby komus popsuc dzien.
machu221
machu221
  3 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


na mnie to nie działa , nie mam sumienia niestety :(
machu221
machu221
  3 kwietnia 2010

a żeby nie było prowadzę auto spokojnie i dynamicznie płynę z rytmem miasta nie wyprzedzam na łeb na szyję na trasie bo wiem że to mija się z celem i często te auta które mnie wyprzedziły spotykam w najbliższym mieście na światłach

whitestok
whitestok
  3 kwietnia 2010

takie filmiki kiedyś (rok temu) w UK puszczali na niektórych kanałach pomiędzy reklamami, nie wiem jak jest teraz bo tv nie mam kiedy oglądać nawet :)

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  3 kwietnia 2010

to jest dobre ale TV
każdy za nim wsiądzie do auta powinien obejrzeć ten film

comd89
comd89
  5 kwietnia 2010

Powinni go pokazywać na szkoleniu kierowcą

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.