PeJakPaula
PeJakPaula
  28 marca 2010 (pierwszy post)

Witam.
Mam dwa pytania w tym jedno w zasadzie retoryczne.
Mianowicie... alfa 156 i średniej jakości i szybkości dzwon bokiem od strony pasażera,
w efekcie cały przód się przesunął w lewą stronę a podłużnica wygląda jak piorun.
Do wymiany zderzak, lampa, halogen, błotnik, maska, felga, chłodnia, magiel, no i kwestia naciągnięcia tej podłużnicy.
I tutaj się zastanawiam po pierwsze ... czy jest sens ? Czy lepiej to sprzedać w pisdu za marne grosze ? A gdybym to naprawiła czy biorąc pod uwagę oglny stan alf i ich blachy i wszystkiego czy po takim naciąganiu ona będzie w stanie poruszać się z normalną prędkością po średniej nawierzchni i czy przy pierwszym lepszym zderzeniu cokolwiek z niej zostanie o mnie nie wspominają ?

No i druga część tematu ... Gdybym jednak się jej pozbyła co mogę kupić ?
Tak ogólnie może o wymaganiach, mimo że kocham to włoskie gówno chyba już nie chcę się w to pakować ponownie ... Więc ma to być auto na pierwszym miejscu dynamiczne, zastanawiałam się nad jakimś dieslem albo może coś w turbo no sama nie wiem ... fakt faktem że ma mieć minimum 150 kM.
Nie chce typowo sportowego samochodu ani też żadnego BMW, ma mieć fajne sztywne zawieszenie, elegancko trzymać się drogi i ładnie odchodzić. Silnik nie większy jak 2,4.
Ostatnio jechałam leonem właśnie w dieslu tylko z jakimś programikiem nie wiem dokładnie co to było ale bajka jak dla mnie, tylko wizualnie mi nie podchodzi z żadnej strony. Po głowie mi gdzieś tam chodzi Hyundai Coupe ale nie wiem czy to dobry pomysł, znaczy pomysł jest rewelacyjny do momentu jak cokolwiek będę musiała do niego kupić ... Myślałam tez o preludzie ale nie znam w ogóle tych samochodów.
Więc skoro mam dwa rozwiązania najrozsądniejszym będzie trzecie, i tutaj licze na jakieś linki z waszej strony.
Aha, wykluczam wszelakie BMW, Mercedesy, Golfy, WSZYSTKIE fordy, ople.
Coś fajnego, lekkiego, szybkiego, fajny design ... no :)
Pozdrawim

PeJakPaula
PeJakPaula
  28 marca 2010

o najważniejszym zapomniałam :)
Cena do 18tys.

bartek1266
bartek1266
  28 marca 2010

Nie warto jej naprawiać. Nie widziałem jej wprawdzie ale jak piszesz musi być dobrze stuknięta. Naprawa takiego samochodu jest ryzykowna i zawsze jest ryzyko,że będzie coś ''dokuczać' jak np. znoszenie go podczas jazdy.

Jeżeli masz takie środki pieniężne jak 18 tyś i kochasz alfe kup po prostu 156 jeszcze raz ;)

Z innych ofert polecam : volvo s60 2.4 disel 170 km - świetna dynamika,niskie spalanie,niezawodny silnik trwały, bmw e46 2.0 disel ekonomiczny,dynamiczny, audi a3 - golf 4 oba z takimi samymi jednostkami z disla polecam znaną wszystkim i cieszącą się dobrą oponią 1.9 115 lub 130 km z benzyniaków 1.8 Turbo 150km (ma na prawdę moc), jeżeli cenisz sobie sportową jazdę i niskie spalanie BARDZO POLECAM Civica vtec - jechałem nim pare razy i na prawdę się w nim zakochałem .

http://moto.allegro.pl/item971098795_super_honda_civic_1_8_vtec.html

goldshaker
goldshaker
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bmw e46 2.0 disel ekonomiczny,dynamiczny, audi a3 - golf 4

chyba jesteś lekko upośledzony....

Konto usunięte
Konto usunięte: PeJakPaula

po 1 alfa ładna ale gówno, po 2 nie opłaca Ci się robić bo chyba wiesz sama że części są drogie.... ok dalej, nie wiem jak leon może Ci się nie podobać ale ok...

Konto usunięte
Konto usunięte: Hyundai Coupe

a to wybij sobie z głowy
moja propozycja http://moto.allegro.pl/item971801215_galant_super_okazja_super_tani_i_wygodny.html
Pajel
Pajel
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wykluczam wszelakie BMW, Mercedesy, Golfy, WSZYSTKIE fordy, ople.

jak wykluczasz te marki, to zapomnij o dobrym samochodzie ;)
Hyundai Coupe ? nawet nie komentuje tego gówna
A ten Civic w V-Tec'u to faktycznie super sprawa
whitestok
whitestok
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moja propozycja http://moto.allegro.pl/item971801215_galant_super_okazja_super_tani_i_wygodny.html

bardzo dobra propozycja, auto wygodne i ładnie odchodzi jak mu się pedał gazu wciśnie, jest tylko jedno ALE: jeśli paulina chciałaby taniej polatać to do tego modelu silnika instalacji gazowej niestety nie założy z tego co się orientuję więc zostaje sama benzyna :)
alternatywa? hmm nie powiedziałaś czy chcesz auto 3d czy 4d/5d, no ale sądząc po preludzie to to widzę, ze mogą być nawet 2d :P proponowałbym Ci ostatnią Celicę. 1.8 litra i 192 KM.
bartek1266
bartek1266
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bartek1266:bmw e46 2.0 disel ekonomiczny,dynamiczny, audi a3 - golf 4 chyba jesteś lekko upośledzony....PeJakPaula:PeJakPaula po 1 alfa ładna ale gówno, po 2 nie opłaca Ci się robić bo chyba wiesz sama że części są drogie.... ok dalej, nie wiem jak leon może Ci się nie podobać ale ok... PeJakPaula:Hyundai Coupe a to wybij sobie z głowy moja propozycja http://moto.allegro.pl/item971801215_galant_super_okazja_super_tani_i_wygodny.html


raczej TY jesteś proponując kobiecie galanta z benzyniakiem 2.4 i tylko 150km ! ;D Spalanie za pewne bedzie b.wysokie nie wspominając o korozji pojawiającej się w tym modelu mimo,że jest jeszcze ' mlody '.Słyszałem też,że jest bardzo awaryjny. Za 20 tyś to raczej same niemieckie , dlatego podałem takie propozycje ew. civic,celica,mazda mx5 . Pozdrawiam
WujekBeton
WujekBeton
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jechałem nim pare razy

jako pasażer się nie liczy

Konto usunięte
Konto usunięte: proponując kobiecie galanta z benzyniakiem 2.4 i tylko 150km

a co ty byś chciał z tego 2.4??:woot: 300 koni? a poza tym to nie wiem czemu podkreśliłeś, że chodzi o kobiete
CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hyundai Coupe ? nawet nie komentuje tego gówna

Jesli chodzi o roczniki od 2002 to nie wiem czemu piszez, ze jest to gowno. Bardzo malo awaryjne autko, slyszalem bardzo duzo pochlebnych opinii i sam zastanawiam sie nad kupnem. Jedynym mankementem moze bych chęc odsprzedania bo dalej kroluja wsrod ludzi wlasnie takie stereotypy.

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

goldshaker
goldshaker
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiecie galanta z benzyniakiem 2.4 i tylko 150km !

myślę że ani ty ani ona nie wykorzystała by nawet połowy jego możliwości...

Konto usunięte
Konto usunięte: więc zostaje sama benzyna :)

chciała do 2.4:D ja mam 2.0 jedynie w benzynie i jakoś daję radę:P

Konto usunięte
Konto usunięte: jako pasażer się nie liczy

hehe:kv3:
CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  28 marca 2010

Jesli n ie przeraża Cie spalanie a chcesz miec oryginalne auto to http://www.allegro.pl/item964877334_unikalny_ford_focus_turbo_rs_gti_st_s.html :)

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

bartek1266
bartek1266
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bartek1266: jechałem nim pare razy jako pasażer się nie liczy


zmartwie Cię bo jako kierowca ;)
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zmartwie Cię bo jako kierowca ;)


Do pierwszej kontroli radiowozu....później znów tatuś wrócił za kółko.........
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, wykluczam wszelakie BMW, Mercedesy, Golfy, WSZYSTKIE fordy, ople.

no to co pozostało? hondy suzuki mazdy... ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Z innych ofert polecam : volvo s60 2.4 disel 170 km - świetna dynamika,niskie spalanie,niezawodny silnik trwały, bmw e46 2.0 disel ekonomiczny,dynamiczny,

znajdź mi volvo s60 d5 "160" koni, za 18 tyś, to Ci z miejsca zapłace.

Konto usunięte
Konto usunięte: audi a3 - golf 4 oba z takimi samymi jednostkami z disla polecam znaną wszystkim i cieszącą się dobrą oponią 1.9 115 lub 130 km z benzyniaków 1.8 Turbo 150km (ma na prawdę moc)

pisała że zadne vw.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli cenisz sobie sportową jazdę i niskie spalanie BARDZO POLECAM Civica vtec - jechałem nim pare razy i na prawdę się w nim zakochałem .


Pewnie już całe allegro zajeździłeś ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś fajnego, lekkiego, szybkiego, fajny design ... no :)

może alfa, ale 147? idealnie mi pasuje do tego opisu, ale wątpie że najdziesz conajmniej 150konną ;P

Konto usunięte
Konto usunięte:

a wykluczając golfy itd, to na prawde nie wiem co Ci można doradzić, golf IV, audi a3/a4, passat 1.8T byłby bardzo dobrym rozwiązaniem, części na pewno są łatwo dostępne i nie drogie...

życzę powodzenia ;)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bartek1266: Z innych ofert polecam : volvo s60 2.4 disel 170 km - świetna dynamika,niskie spalanie,niezawodny silnik trwały, bmw e46 2.0 disel ekonomiczny,dynamiczny, znajdź mi volvo s60 d5 "160" koni, za 18 tyś, to Ci z miejsca zapłace.

170*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.