PeJakPaula
PeJakPaula
  28 marca 2010 (pierwszy post)

Witam.
Mam dwa pytania w tym jedno w zasadzie retoryczne.
Mianowicie... alfa 156 i średniej jakości i szybkości dzwon bokiem od strony pasażera,
w efekcie cały przód się przesunął w lewą stronę a podłużnica wygląda jak piorun.
Do wymiany zderzak, lampa, halogen, błotnik, maska, felga, chłodnia, magiel, no i kwestia naciągnięcia tej podłużnicy.
I tutaj się zastanawiam po pierwsze ... czy jest sens ? Czy lepiej to sprzedać w pisdu za marne grosze ? A gdybym to naprawiła czy biorąc pod uwagę oglny stan alf i ich blachy i wszystkiego czy po takim naciąganiu ona będzie w stanie poruszać się z normalną prędkością po średniej nawierzchni i czy przy pierwszym lepszym zderzeniu cokolwiek z niej zostanie o mnie nie wspominają ?

No i druga część tematu ... Gdybym jednak się jej pozbyła co mogę kupić ?
Tak ogólnie może o wymaganiach, mimo że kocham to włoskie gówno chyba już nie chcę się w to pakować ponownie ... Więc ma to być auto na pierwszym miejscu dynamiczne, zastanawiałam się nad jakimś dieslem albo może coś w turbo no sama nie wiem ... fakt faktem że ma mieć minimum 150 kM.
Nie chce typowo sportowego samochodu ani też żadnego BMW, ma mieć fajne sztywne zawieszenie, elegancko trzymać się drogi i ładnie odchodzić. Silnik nie większy jak 2,4.
Ostatnio jechałam leonem właśnie w dieslu tylko z jakimś programikiem nie wiem dokładnie co to było ale bajka jak dla mnie, tylko wizualnie mi nie podchodzi z żadnej strony. Po głowie mi gdzieś tam chodzi Hyundai Coupe ale nie wiem czy to dobry pomysł, znaczy pomysł jest rewelacyjny do momentu jak cokolwiek będę musiała do niego kupić ... Myślałam tez o preludzie ale nie znam w ogóle tych samochodów.
Więc skoro mam dwa rozwiązania najrozsądniejszym będzie trzecie, i tutaj licze na jakieś linki z waszej strony.
Aha, wykluczam wszelakie BMW, Mercedesy, Golfy, WSZYSTKIE fordy, ople.
Coś fajnego, lekkiego, szybkiego, fajny design ... no :)
Pozdrawim

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.8 mi nie podchodzi.


Uwierz że niektóre 1.8 a nawet 1,6 mają większego ''buta'' niż nie jedno 2,5
shinu
shinu
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwierz że niektóre 1.8 a nawet 1,6 mają większego ''buta'' niż nie jedno 2,5


crx a1d5z:punk::punk:
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  29 marca 2010

b16a2 lub b18c4 chociażby :)

whitestok
whitestok
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa jestem jak się tym jeździ ... bo jakoś to 1.8 mi nie podchodzi.

myślę, że Ci się spodoba, przejedź się taką celicą za kierownicą to zmienisz zdanie o 1.8 :D
whitestok
whitestok
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W zasadzie trzy kilometry ode mnie więc chyba pozwolę sobie posadzić moje cztery litery na tym

zabrzmiało dwuznacznie :P
pio151
pio151
  30 marca 2010
http://odlotek.pl/zaproszenie/42197
PeJakPaula
PeJakPaula
  30 marca 2010

Wiem, miało nie być forda ale... co sądzicie o tym ?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12277894

shinu
shinu
  30 marca 2010

jakos dziwnie tani:P

GalaCB
GalaCB
  31 marca 2010

Nie ryzykował bym kupna Forda ...
co sądzisz o tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11458882 ? ;>
Mogę Cie zapewnić ,że daje rade ;) Znajomy miał tylko ,że 1,6 90KM i prawdę mówiąc to wystarczało na takie autko ;) Jest wygodne i mimo tego ,że małe to w środku znajdziesz sporo miejsca a ten silnik 143 KM to jest rakieta przy niskiej masie tego samochodu .

shinu
shinu
  31 marca 2010

a moze po prostu rexa sobie strzelisz? 1.6 v tec bez problemu przy malych modyfikacjach podkrecisz do 150hp.. a przy jego malej masie zap sie ze zdziwic sie mozna.xD sam z nikim i za nic bym sie nie wymienil tym japonczykiem:)

whitestok
whitestok
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, miało nie być forda ale... co sądzicie o tym ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12277894


wybralbym Celice.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.