angelika28071991
angelika28071991
  23 marca 2010 (pierwszy post)

ok 3 miesiące temu postawiłam samochód obok innego. On sie na niego zsunął i uderzył go lusterkiem w drzwi. Pozostał na nim ślad nie wiem jak to nazwać "smoły,farby?" z lusterka. Widział to właściciel więc oboje zobaczyliśmy ten jego samochód czy nie zarysowałam mu przypadkiem.. Na drugi dzień powiedział mi,że jak umyje to mi powie co i jak... Po jakichś 2 tyg powiedział mi żebym nie zachodziła w głowę bo chyba nic sie nie stało. Dzisiaj powiedział mi,że umył samochód i okazało sie,że jest wgniecenie i odpadł lakier na obszarze koła o średnicy 1cm i powiedział mi 600zł. Uja prawda bo wgniecenia nie było.. Wydaje mi sie,ze szuka jelenia,który pokryje mu tą szkodę choć nie jest to zrobione przez niego.. Powiedziałam mu to ale on twierdzi,że było tylko słabo patrzyła.. Ja sobie daję rękę obciąć,że to nie ja.
Moje pytanie brzmi:
1. Czy jeśli to zgłosi to będę miała jakieś nieprzyjemności skoro to już 3 miesiące?
2. Czy jeśli będę musiała pokryć te koszta jednak to czy nie powiedział mi zbyt wygórowanej ceny?

Dodam,że jest to renault scenic z 1997r.
Z drugiej strony tak myślę... skoro ok.. nie wiedziałam tego wgniecenia.. to jest jego auto.. nie przypatrzył by się od razu? 3 miesiące nie myć auta? Było by tak zasyfione,że nie wiem a jego auto jest zawsze dopracowane..

Jak myslicie? Zapłacić i mieć spokój czy facet kombinuje i pokazać mu :fakju:?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.:piwo:
Pozdrawiam.
Angie.

KORARM
KORARM
  23 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy jeśli to zgłosi to będę miała jakieś nieprzyjemności skoro to już 3 miesiące?

Zależy gdzie jeśli do chłopaków z osiedla to tródno powiedzieć ale na policji to jeśli nie było wcześniej zgłoszenia to teraz może sobie zgłaszać ale nic z tym nie zrobi jak ty się nie przyznasz.
angelika28071991
angelika28071991
  23 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o jeśli nie było wcześniej zgłoszenia to teraz może sobie zgłaszać ale nic z tym nie zrobi jak ty się nie przyznasz.

świadków nie ma.. bo to było za moją szkołą i byliśmy tam w dwójkę.. Raczej mi nie udowodni..
KORARM
KORARM
  23 marca 2010
na pewno nie udowodni jak by coś miał to od razu mugł mówić a teraz to pokaż mu :fuck2:
whitestok
whitestok
  23 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno nie udowodni jak by coś miał to od razu mugł mówić a teraz to pokaż mu

dokładnie, mógł od razu sprawdzić, a przez trzy miesiące mogło się w chuuuj dziać i mógł sam rozpieerdolić...
ziomekthx
ziomekthx
  24 marca 2010

NO. Wszystko i na temat

angelika28071991
angelika28071991
  24 marca 2010

Rozumiem,że uważacie,że powinnam to olać.. no ja w sumie tez:ziober2: a co będzie to zobaczę:) Dzięki za odpowiedź.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.