machu221
machu221
  22 marca 2010 (pierwszy post)

mam pytanie odnośnie tych co mieli styczność z tym modelem auta w specyfikacji silnika 1.8 125KM nie znam oznaczenia fabrycznego a model to astra w wersji bertone czyli klasyczne pięknie stylizowane coupe , wiem że zaraz wiele osób napisze że lepsze 2.0turbo ale ja takiej mocy nie potrzebuje i na koniec ogólnie o aucie jak się sprawuje jak z utrzymaniem obecnie mam piękne coupe e36 1.8is bez gazu i stać mnie na utrzymanie bez problemu fakt ostatnio nie chciałem w niego wkładać i pisałem tu o używanym sprzęgle ale nie mam serca i kupiłem nowe sprzęgło kmpl. :)

pozdrawiam i proszę o normalnie odp.

zdjęcie podglądowe

goldshaker
goldshaker
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w specyfikacji silnika 1.8 125KM

jedynie z 2.0 bez turbo więc nie pomogę:)
machu221
machu221
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynie z 2.0 bez turbo więc nie pomogę:)


ok dzięki z tego co wiem to w bertone było z benzynówek

2.0turbo
1.8 115KM
1.8 125KM
2.2 143KM
goldshaker
goldshaker
  22 marca 2010

to sorki mogło mi się z 2.2 powalić, kolega nie narzeka, spalanie duże ale na utrzymanie ma, w środku jedynie co może przerażać to jak głośno mówisz albo krzykniesz to słyszysz echo jak w puszce:P

ziomekthx
ziomekthx
  22 marca 2010

A co Cie skłoniło zeby zamienic BMW na Opla ?

machu221
machu221
  23 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Cie skłoniło zeby zamienic BMW na Opla ?


a dlaczego nie :woot:

zawsze miałem słabość do coupe a e46 coupe jest za droga w zakupie (czytaj nieopłacalna , cena z kosmosu )
jeszcze zostaje opcja e46sedan 2.0 disel

Konto usunięte
Konto usunięte: to sorki mogło mi się z 2.2 powalić, kolega nie narzeka


ten silnik jednak mi się jakoś nie widzi
ziomekthx
ziomekthx
  24 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego nie zawsze miałem słabość do coupe a e46 coupe jest za droga w zakupie (czytaj nieopłacalna , cena z kosmosu ) jeszcze zostaje opcja e46sedan 2.0 disel

Ja bym nie zamienił BMW na opla , ogólnie to bym wcale nie zamieniał no chyba ze na Audi albo tego nowego mustanga.
A jak chcesz kupic e46 2.0d to tylko tego po lifcie 150 km bo jesli chcesz tego 136km bedziesz chciał go szybciej sprzedac niż kupiłes no chyba ze trafisz na zadbany egzemplarz no ale za taki trzeba zapłacić
machu221
machu221
  24 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym nie zamienił BMW na opla , ogólnie to bym wcale nie zamieniał no chyba ze na Audi albo tego nowego mustanga. A jak chcesz kupic e46 2.0d to tylko tego po lifcie 150 km bo jesli chcesz tego 136km bedziesz chciał go szybciej sprzedac niż kupiłes no chyba ze trafisz na zadbany egzemplarz no ale za taki trzeba zapłacić


no po lifcie jest w uj droższy a do opla nic nie mam wiem że jakość nie ta sama ale auto poprawne
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.