Zorr
Zorr
  19 marca 2010 (pierwszy post)

witam, chcę przeznaczyć na autko jakieś 15tys. myślałem nad honda prelude lub dołożyć troche i CLK. dla młodego. jakieś propozycje?? z góry dzięki

PrezesJestem
PrezesJestem
  20 marca 2010

Ja bym brał omegę, myślę że mv6 w tej cenie kupisz, masz napęd na tył, silnik 3.0 mułowaty wygląd, ale podobno da się pośmigać, oczywiście w takich samochodach o spalaniu się nie dyskutuje.

WujekBeton
WujekBeton
  20 marca 2010
Zorr
Zorr: właśnie zastanawiałem się nad takim modelem, tylko wolałbym coś młodszego ok 97. 98r

z tych lat to musisz jeszcze drugie tyle uzbierać :mrgreen:
http://www.allegro.pl/item954280637_300ce_220km_skora_klima_manual_mclaren_gaz.html
do 15tysi, z tylnim napędem i dobrym wyglądem nic lepszego nie znajdziesz niż 300ce :zakochany:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.allegro.pl/item954280637_300ce_220km_skora_klima_manual_mclaren_gaz.html do 15tysi, z tylnim napędem i dobrym wyglądem nic lepszego nie znajdziesz niż 300ce

już mu takiego proponowałem ! ;d
POLEROWANE FELGI
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: POLEROWANE FELGI

:zakochany:
Zorr
Zorr
  20 marca 2010

co to bmw 3 odpada, ewentualnie 520 lub 5 z wiekszym motorem. a co powiecie o Prelude 97r 2.2 Vtec??

eclips666
eclips666
  20 marca 2010

forda focusa kup :p

zalerzy jaki silnik chcesz ale bym dołozył i polecił opla astre bertone TURBO

WujekBeton
WujekBeton
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: już mu takiego proponowałem ! ;d

ale ja tak :)
eclips666
eclips666
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przerabiają ludzie, ale ja bym nigdy tego nie przerabiał bo jak coś by podczas szaleństw padło to śmierć na miejscu


HAHAHAHA dobry jestes :D nieda sie przerobić gtr bezpiecznie bo konstrukcja tego auta niepozwala nato a wrecz jest niemozliwa (doczytaj sobie) i w Polsce nieda sie takiego zarejestrowac....
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  20 marca 2010

Przełożyć się da chociażby używając części od 200sx-a , lub na upartego robienia lustrzanych odbić oryginalnej deski rozdzielczej , ale tu w grę wchodzi już większy $$ co do rejestracji nie wiem jak to wygląda ale jest w PL kilka skyline'ów na polskich blachach , np r32 pokazywany kiedyś w TVN TURBO. Jeśli chodzi już o bawienie się w przekładki , za cenę skyline'a można kupić już gotowego s14 :)

whitestok
whitestok
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: HAHAHAHA dobry jestes :D nieda sie przerobić gtr bezpiecznie bo konstrukcja tego auta niepozwala nato a wrecz jest niemozliwa (doczytaj sobie) i w Polsce nieda sie takiego zarejestrowac....

Morda cieciu! Nie wszystkie Skyline to GTR ułomie, poza tym Skyline o którym wspomniałem to nie był GTR!! Poza tym są ludzie w PL, którzy nawet Skyline GTR przerabiali. Widziałem też w PL Skyline z kierownicą po prawej i na polskich blachach więc sam sobie "doczytaj"...

ps. gdzie się rodzą tacy debile?
eclips666
eclips666
  20 marca 2010

ciekawe jak z bezpieczenstwem i kosztami (ok10tys) hahahaha

w Polsce to z calibry zrobia Bat Mobil :)

cała deskę trzeba od podstaw rzeźbić gówniarzu itp hahaha taniej wyjdzie kupic lepsze auto... i dotego serwisowanie takiego auta
za duzo Fast and Furious sie naoglądałeś i zejdz na ziemie człowieku... zycie to nie film nie mieszkasz w Tokio

eclips666
eclips666
  20 marca 2010

lepiej sie pochawal jakie auto masz i ile lat naprawde a nie załozyłes sobie fikcyjne konto dodałeś SUPRE do galeri i cwaniaka rzniesz hahahahaah

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  20 marca 2010

Nie ma co się sprzeczać , pasjonat na przekładkę wyda nawet i 20 tys. zł i nie przemówicie mu że za cenę samej przekładki może mieć w miarę fajne wozidełko :)

whitestok
whitestok
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jak z bezpieczenstwem i kosztami (ok10tys) hahahaha

co???

Konto usunięte
Konto usunięte: w Polsce to z calibry zrobia Bat Mobil :)

od calibry to ty się odpieerdol

Konto usunięte
Konto usunięte: cała deskę trzeba od podstaw rzeźbić

poczytaj wyżej...

Konto usunięte
Konto usunięte: gówniarzu itp hahaha

tak cię pewnie starzy na obiad wołają...

Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej sie pochawal jakie auto masz i ile lat naprawde a nie załozyłes sobie fikcyjne konto dodałeś SUPRE do galeri i cwaniaka rzniesz hahahahaah

polecam przeglądnąć od początku http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=340927&p=1
ile lat na prawdę? pfff "...kiedy ssałeś mleko matki, ja już grałem w zielone..."

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma co się sprzeczać , pasjonat na przekładkę wyda nawet i 20 tys. zł i nie przemówicie mu że za cenę samej przekładki może mieć w miarę fajne wozidełko :)

co do sprzeczki i pasjonata to racja, a co do wozidełka to fajniej jest mieć wozidełko inne niż wszyscy :)
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:
fajniej jest mieć wozidełko inne niż wszyscy :)

Wiem coś na ten temat :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.