Zorr
Zorr
  19 marca 2010 (pierwszy post)

witam, chcę przeznaczyć na autko jakieś 15tys. myślałem nad honda prelude lub dołożyć troche i CLK. dla młodego. jakieś propozycje?? z góry dzięki

shinu
shinu
  19 marca 2010

zalezy czy wolisz przod naped czy tyl:)

Zorr
Zorr
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy czy wolisz przod naped czy tyl:)

jeździłem do tej pory tyłem i raczej przy tym bym został
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 marca 2010
Zorr
Zorr: dla młodego. jakieś propozycje??


Troche klasyki,
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11910996
w124 coupe, do 15 tyś masz pełen wybór, silników, wyposażenia, roczników, stanów, i instalacji gazowych :mrgreen:
Zorr
Zorr
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w124 coupe, do 15 tyś masz pełen wybór, silników, wyposażenia, roczników, stanów, i instalacji gazowych

właśnie zastanawiałem się nad takim modelem, tylko wolałbym coś młodszego ok 97. 98r
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 marca 2010
Zorr
Zorr: właśnie zastanawiałem się nad takim modelem, tylko wolałbym coś młodszego ok 97. 98r

w takich samochodach na wiek się nie patrzy, tylko na stan ; P
XxCLS63AMGxX
XxCLS63AMGxX
  19 marca 2010

bmw 325 lub 328 coupe m pakiet:)

chicel2009
chicel2009
  19 marca 2010

vw golf IV :)

etnies89
etnies89
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: vw golf IV :)

naped na tyl...;)
whitestok
whitestok
  19 marca 2010

dorzuć trochę i bier Skyline http://moto.allegro.pl/item960861705_nissan_skyline_r33_turbo_manual.html
lub jakiegoś 300ZX

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dorzuć trochę i bier Skyline http://moto.allegro.pl/item960861705_nissan_skyline_r33_turbo_manual.html


wszystko pieknie ale kierownica po prawej stronie...
Ja bym Ci polecil 328 e36 coupe , frajda gwarantowana.
whitestok
whitestok
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko pieknie ale kierownica po prawej stronie...

Skyline z kierownicą po lewej stronie nie produkowano no ale da się w polsce zarejestrować w takiej wersji. 300ZX były produkowane z kierownicą po lewej i na pewno więcej frajdy z jazdy da taki 300ZX niz to 328, które polecasz.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Skyline z kierownicą po lewej stronie nie produkowano no ale da się w polsce zarejestrować w takiej wersji. 300ZX były produkowane z kierownicą po lewej i na pewno więcej frajdy z jazdy da taki 300ZX niz to 328, które polecasz.


wiem ze nie produkowano dlatego nikt tego nie przerobi a ciezko się jeździ z kierownicą po złej stronie...

Co do ZX to zacny sprzęt, miałem okazje jechać ale jako pasażer. Co do frajdy to rzecz gustu... Mi bardziej podchodzi BMW.
whitestok
whitestok
  19 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze nie produkowano dlatego nikt tego nie przerobi a ciezko się jeździ z kierownicą po złej stronie...

przerabiają ludzie, ale ja bym nigdy tego nie przerabiał bo jak coś by podczas szaleństw padło to śmierć na miejscu lub wózek inwalidzki do końca życia...po prostu bałbym się przerabiać taką furę.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 marca 2010
Zorr
Zorr: Jakie auto do 15tys

Zrobię reklamę mojemu kumplowi:

Ja bym sobie je kupił gdyby nie moja skodzinka:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.