ookashz
ookashz
  26 września 2009 (pierwszy post)

Chcielibyście zboczeńcy :mrgreen:
Witam narodzie !
Znamy już pierwsze powołania pana Majewskiego (trenera naszego nowego - tymczasowego). Co sądzicie o braku zawodników, którzy od wielu lat byli trzonem drużyny?? Nie da sie ukryć, że była to decyzja dosyć odważna, ale czy słuszna? Osobiście uważam, że gorzej być nie może i jakakolwiek próba poważnej zmiany powinna być oceniana na plus :tak:
A co sądzicie na temat mediów, które w większości krytykują sam fakt, iż to właśnie Majewski został trenerem? Już na starcie zostaje zalany falą krytyki a to pewnie nie jest zbyt przyjemne.
I na koniec... czy uważacie, że "tymczasowy trener" to dobry pomysł?? Czy nie lepiej było od razu zatrudnić kogoś na dłuższy czas?? PZPN zachowało sie moim zdaniem tak jakby te mecze były zupełnie nieistotne i po prostu trzeba zacisnąć zęby i je przetrwać ... tylko co potem ??
W sumie to nie zaskoczyli mnie tym :ninja:

Zapraszam do kulturalnej dyskusji:piwo:

RafalRobben1987
RafalRobben1987
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście uważam, że gorzej być nie może i jakakolwiek próba poważnej zmiany powinna być oceniana na plus


zgadzam się w 100% :)

Konto usunięte
Konto usunięte: PZPN zachowało sie moim zdaniem tak jakby te mecze były zupełnie nieistotne i po prostu trzeba zacisnąć zęby i je przetrwać


je*** ten cały PZPN !!!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o braku zawodników, którzy od wielu lat byli trzonem drużyny??


Bardzo dobrze postąpił, ten tzw. "trzon drużyny" w ostatnich meczach nic nie grał, zero zaangażowania, walki....może nowi gracze pokażą wolę walki i lepiej sie zaprezentują
ookashz
ookashz
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo dobrze postąpił, ten tzw. "trzon drużyny" w ostatnich meczach nic nie grał, zero zaangażowania, walki....może nowi gracze pokażą wolę walki i lepiej sie zaprezentują

pewnie na to liczy...liczy na to , że dla nowych graczy gra w reprezentacji to bedzie coś naprawdę wyjątkowego i zagrają z pełnym zaangażowaniem...
RafalRobben1987
RafalRobben1987
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie na to liczy...liczy na to , że dla nowych graczy gra w reprezentacji to bedzie coś naprawdę wyjątkowego i zagrają z pełnym zaangażowaniem...


dokładnie, ja też na to liczę i mam nadzieje, że powołani gracze pokażą sie z jak najlepszej strony i udowodnią, że warto na nich stawiac w kolejnych spotkaniach :)
ookashz
ookashz
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, ja też na to liczę i mam nadzieje, że powołani gracze pokażą sie z jak najlepszej strony i udowodnią, że warto na nich stawiac w kolejnych spotkaniach :)

jasna sprawa ... mamy niecale 3 lata zeby zbudowac drużynę, która nie przyniesie nam wstydu na EURO. Trzeba zacząć od podstaw, bo trzy lata to sporo czasu... przy odpowiedniej organizacji i nie popadaniu w układy i układziki mamy szanse się nie wstydzić :mrgreen:
RafalRobben1987
RafalRobben1987
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przy odpowiedniej organizacji i nie popadaniu w układy i układziki mamy szanse się nie wstydzić


Masz racje :) ale jak bedzie czas pokaże.....chyba że znów dla tego je*** PZPNu odpierdzieli :[
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o braku zawodników, którzy od wielu lat byli trzonem drużyny?? Nie da sie ukryć, że była to decyzja dosyć odważna, ale czy słuszna? Osobiście uważam, że gorzej być nie może i jakakolwiek próba poważnej zmiany powinna być oceniana na plus


tu nie chodzi o człon drużyny, tu chodzi o to, że wyklucza się z kadry silne charaktery...
moim zdaniem to dosyć kontrowersyjne posunięcie, zwłaszcza jeśli chodzi o Artura Boruca i Michała Żewłakowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co sądzicie na temat mediów, które w większości krytykują sam fakt, iż to właśnie Majewski został trenerem? Już na starcie zostaje zalany falą krytyki a to pewnie nie jest zbyt przyjemne.


Leo wcale nie miał lepszego startu, a potem stał się pupilem mediów, człowiekiem roku tygodnika "wprost". Takie już są media. U mnie nowy trener ma kredyt zaufania, aczkolwiek niektóre z jego powołań wydają mi się kuriozalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: zy uważacie, że "tymczasowy trener" to dobry pomysł?? Czy nie lepiej było od razu zatrudnić kogoś na dłuższy czas?? PZPN zachowało sie moim zdaniem tak jakby te mecze były zupełnie nieistotne i po prostu trzeba zacisnąć zęby i je przetrwać ... tylko co potem ??


Przykłady Kupcewicza, Pawlaka czy Stachurskiego z lat 90-tych pokazują, że to nic dobrego nie wróży. Aczkolwiek kto wie, moim zdaniem albo przyjdzie do nas trener z wielkim nazwiskiem albo popularny "doktor" pozostanie na swym stanowisku do EURO.
krzychu7818
krzychu7818
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pawlaka


on to tylko raz poprowadził reprezentacje Polski , wygraliśmy wtedy 4-1 z Gruzją

NeverMind1910
NeverMind1910
  26 września 2009

Po grzyba ten temat skoro o tym samym pisaliśmy w temacie Selekcjoner?

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcielibyście zboczeńcy

Wolałbym gołe cycki niż powtarzający się temat. Przyznam się, że się zawiodłem :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście uważam, że gorzej być nie może i jakakolwiek próba poważnej zmiany powinna być oceniana na plus

Dlaczego? Przecież na MŚ nie awansujemy, więc pozostaje nam budowanie drużyny na EURO 2012. Czy twoim zdaniem na ten czas będą nadawać się Żewłakow czy Krzynówek?
Borc popełniał błędy więc dostał pstryczek od selekcjonera w nos podobnie Dudka. Jestem pewien, że to akurat dobry wybór bo ci dwaj zawodnicy grali ostatnio katastrofalnie.
Nie bardzo rozumiem dlaczego powoływany jest Smolarek przecież selekcjonerem jest Majewski a nie Beenhakker a w kadrze brakuję również De Zuewa.

Konto usunięte
Konto usunięte: I na koniec... czy uważacie, że "tymczasowy trener" to dobry pomysł??

Nie. Już teraz z otwartymi ramionami przywitałbym obrzezanego Avrama Granta.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie lepiej było od razu zatrudnić kogoś na dłuższy czas??

W zasadzie to nie było zbyt dużo czasu, aby podpisać konkretną umowę z porządnym trenerem.

Konto usunięte
Konto usunięte: PZPN zachowało sie moim zdaniem tak jakby te mecze były zupełnie nieistotne i po prostu trzeba zacisnąć zęby i je przetrwać .

A są istotne? Jedynym plusem jest fakt, że gramy o punkty i przez najbliższe trzy lata zabraknie takich meczów.

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko co potem ??

Projekt Euro 2012.

Konto usunięte
Konto usunięte: je*** ten cały PZPN !!!!!

Oklepane hasło. Powiedziałbym, że banalne i prostackie.

Konto usunięte
Konto usunięte: aczkolwiek niektóre z jego powołań wydają mi się kuriozalne.

Każdy trener ma swoich pupili. Majewski kocha Bieniuka i Pawelca :and: . O obecności Polczaka nie wspominam bo jest on dla mnie tragicznym obrońcą. Czekam aż nadejdą czasy ponownych powołań dla Pazdana i Zahorskiego :and:

Swoją drogą mamy w kadrze wielu napastników. Ciekawe na jakiej pozycji zagra Piszczek.

Aha nie podoba mi się kadra i tyle :and:
ookashz
ookashz
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo rozumiem dlaczego powoływany jest Smolarek przecież selekcjonerem jest Majewski a nie Beenhakker a w kadrze brakuję również De Zuewa.

Myślę, że jednak stare znajomości tatusia robią swoje... a Smolarkowi by sie przydało najpierw pograć w klubie... wtedy może i straci kilka meczy w reprezentacji ale jest szansa ze jak zagra to może w koncu cos pokaze ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą mamy w kadrze wielu napastników. Ciekawe na jakiej pozycji zagra Piszczek.

Najlepszy bylby Sagan ... tylko niech unormuje swoją gre w klubie :ninja:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że jednak stare znajomości tatusia robią swoje... a Smolarkowi by sie przydało najpierw pograć w klubie... wtedy może i straci kilka meczy w reprezentacji ale jest szansa ze jak zagra to może w koncu cos pokaze ...


przypominam, że w meczu ze Słowenią Smolarek jako jedyny z naszych cokolwiek grał. Więc chyba zbyt pochopnie go krytykujecie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy bylby Sagan ... tylko niech unormuje swoją gre w klubie


podejrzewam, że to koniec Sagana w kadrze. Nie dostał powołania teraz, to później już tym bardziej nie dostanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe na jakiej pozycji zagra Piszczek.


obstawiam... wieczną ławkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Majewski kocha Bieniuka i Pawelca


nie wiem czy jest cokolwiek w grze Pawelca co można kochać :anD:

Konto usunięte
Konto usunięte: O obecności Polczaka nie wspominam bo jest on dla mnie tragicznym obrońcą.


sprowadzenie tego obrońcy do ekstraklasy jest jednym z największych życiowych sukcesów Majewskiego :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo rozumiem dlaczego powoływany jest Smolarek przecież selekcjonerem jest Majewski a nie Beenhakker a w kadrze brakuję również De Zuewa.


może dlatego, że Smolarek jest w lepszej formie od np. Błaszczykowskiego, że już o Krzynówku nie wspomnę.
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może dlatego, że Smolarek jest w lepszej formie od np. Błaszczykowskiego, że już o Krzynówku nie wspomnę.

Tak? A powiedz mi w jakim meczu dostrzegłeś tą jego formę?

Konto usunięte
Konto usunięte: obstawiam... wieczną ławkę.

W Herthcie chyba grywa na.. lewej obronie.

Konto usunięte
Konto usunięte: sprowadzenie tego obrońcy do ekstraklasy jest jednym z największych życiowych sukcesów Majewskiego

To najdroższy zakup Cracovii w jej historii. Kwota śmieszna dla innych klubów 800 tyś złotych. Podobne pieniądze ostatnio kosztował Matusiak i Goliński :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy jest cokolwiek w grze Pawelca co można kochać

Hmm.. Zastanawiam się i dalej nie mogę tego pojąc.

Czekam tylko na powołania dla Marka Wasiluka :and: . Wtedy zbojkotuję kadrę..
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak? A powiedz mi w jakim meczu dostrzegłeś tą jego formę?


wszedł ze Słowenią, miał ze 3 sytuacje bramkowe, czyli o 3 więcej od pozostałych zawodników. A grał kilkanaście minut.

Konto usunięte
Konto usunięte: W Herthcie chyba grywa na.. lewej obronie.


lewa, prawa obrona, prawe skrzydło, czasem w ataku... bardzo różnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam tylko na powołania dla Marka Wasiluka . Wtedy zbojkotuję kadrę..


Pamiętam, że go swego czasu chciał Leo powołać i wielka afera była :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszedł ze Słowenią, miał ze 3 sytuacje bramkowe, czyli o 3 więcej od pozostałych zawodników. A grał kilkanaście minut.

Nie sądził, że to trochę za mało aby powiedzieć coś o jego formie?
Bardzo dobrze spisał się Janczyk i strzelił dwie bramki w Jupiler League. Myślę, że zasłużył na występ od pierwszej minuty. A Jeleń został ukarany czerwoną kartką za prześliczne wejście barkiem w Dżemaliego.

Konto usunięte
Konto usunięte: lewa, prawa obrona, prawe skrzydło, czasem w ataku... bardzo różnie.

Yhy.. Nie lubię piłkarzy, którzy służą do zapychania dziur. Nigdy nie będą wybitni na jeden pozycji. W Juventusie też jest taki piłkarz a nazywa się Hasan Salihamidzic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, że go swego czasu chciał Leo powołać i wielka afera była

I słusznie. On jest bardziej drewniany od Jakuba Dziółki i Drwala z Oz.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądził, że to trochę za mało aby powiedzieć coś o jego formie? Bardzo dobrze spisał się Janczyk i strzelił dwie bramki w Jupiler League. Myślę, że zasłużył na występ od pierwszej minuty. A Jeleń został ukarany czerwoną kartką za prześliczne wejście barkiem w Dżemaliego.


Sądzę, iż o poziomie gry reprezentantów najlepiej świadczą ich mecze w tejże właśnie reprezentacji.

Janczykowi życzę wszystkiego dobrego, ale pewnie i tak w pierwszym składzie nie wyjdzie.

A Jeleń, no cóż... raz na 10 lat czerwona kartka się zdarza :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Yhy.. Nie lubię piłkarzy, którzy służą do zapychania dziur. Nigdy nie będą wybitni na jeden pozycji. W Juventusie też jest taki piłkarz a nazywa się Hasan Salihamidzic.


A ja tam takich lubię, dla reprezentacji są bardzo przydatni, bo z takim zawodnikiem w składzie można swobodnie rotować ustawieniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: I słusznie. On jest bardziej drewniany od Jakuba Dziółki i Drwala z Oz.


Nie śmiej się z Dziółki. Kibicowałem mu już kiedy grał w Rozwoju Katowice :ziober2:

a ten tego... Tasior ma podobne schorzenie co Frost :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.