ookashz
ookashz
  26 września 2009 (pierwszy post)

Chcielibyście zboczeńcy :mrgreen:
Witam narodzie !
Znamy już pierwsze powołania pana Majewskiego (trenera naszego nowego - tymczasowego). Co sądzicie o braku zawodników, którzy od wielu lat byli trzonem drużyny?? Nie da sie ukryć, że była to decyzja dosyć odważna, ale czy słuszna? Osobiście uważam, że gorzej być nie może i jakakolwiek próba poważnej zmiany powinna być oceniana na plus :tak:
A co sądzicie na temat mediów, które w większości krytykują sam fakt, iż to właśnie Majewski został trenerem? Już na starcie zostaje zalany falą krytyki a to pewnie nie jest zbyt przyjemne.
I na koniec... czy uważacie, że "tymczasowy trener" to dobry pomysł?? Czy nie lepiej było od razu zatrudnić kogoś na dłuższy czas?? PZPN zachowało sie moim zdaniem tak jakby te mecze były zupełnie nieistotne i po prostu trzeba zacisnąć zęby i je przetrwać ... tylko co potem ??
W sumie to nie zaskoczyli mnie tym :ninja:

Zapraszam do kulturalnej dyskusji:piwo:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwoju Katowice


tfu Górniku Katowice oczywiście.
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Janczykowi życzę wszystkiego dobrego, ale pewnie i tak w pierwszym składzie nie wyjdzie.

Ja go widzę w składzie na EURO 2012. Jego, Roberta Lewandowskiego, Irka Jelenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie śmiej się z Dziółki. Kibicowałem mu już kiedy grał w Rozwoju Katowice

Najbardziej drewniany gracz jakiego miałem przyjemność oglądać na żywo. Naprawdę on i Arkadiusz Aleksander.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ten tego... Tasior ma podobne schorzenie co Frost

Tasior sam w sobie jest idiotą. Pokazuję to w każdej sytuacji. Po pierwsze kopiuje pytania, po drugie jego pytania dotyczą bazy danych z Fm'a, po trzecie jest niedorozwinięty umysłowo, po czwarte jest dziwny.

Największe trolle jakie napotkałem to Frost, Tasior, Adex, Batata i Gogels. Co nie dziwi każdy ma mniej niż 16 lat.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja go widzę w składzie na EURO 2012. Jego, Roberta Lewandowskiego, Irka Jelenia.


do EURO jeszcze daleka droga, jeszcze wielu zawodników się przez kadrę przewinie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej drewniany gracz jakiego miałem przyjemność oglądać na żywo. Naprawdę on i Arkadiusz Aleksander.


haha pamiętam jak Aleksander wiódł prym w Górniku :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tasior sam w sobie jest idiotą. Pokazuję to w każdej sytuacji. Po pierwsze kopiuje pytania, po drugie jego pytania dotyczą bazy danych z Fm'a, po trzecie jest niedorozwinięty umysłowo, po czwarte jest dziwny. Największe trolle jakie napotkałem to Frost, Tasior, Adex, Batata i Gogels. Co nie dziwi każdy ma mniej niż 16 lat.


oglądałem transa z tymi jego pytaniami i była dziwna rozbieżność, raz pyta o banały pokroju Wesleya Soncka czy Teddy Lucica, a raz o jakiegoś Haitańczyka, o którym słyszało może 5 osób w Polsce.

Trzeba porobić napinkę przed IM IFQ.
NeverMind1910
NeverMind1910
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba porobić napinkę przed IM IFQ.

Ta jak widzę, że ty skromnie podchodzisz :D.
Trochę pewności siebie.. Pamiętaj, że większość tych kolesi z IFQ czerpie wiedzę z szatni.

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałem transa z tymi jego pytaniami i była dziwna rozbieżność, raz pyta o banały pokroju Wesleya Soncka czy Teddy Lucica, a raz o jakiegoś Haitańczyka,

Ojejku był w bazie danych Fm'a. To go zna..
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta jak widzę, że ty skromnie podchodzisz :D. Trochę pewności siebie.. Pamiętaj, że większość tych kolesi z IFQ czerpie wiedzę z szatni.


staram się uśpić ich czujność. Najlepiej jakbym awansował dalej rzutem na taśmę.
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o braku zawodników, którzy od wielu lat byli trzonem drużyny??

Tak na prawdę, to nie ma żadnego znaczenia, w końcu i tak o nic już nie gramy. Tak więc może to tylko wyjść nam na dobre.

Konto usunięte
Konto usunięte: I na koniec... czy uważacie, że "tymczasowy trener"

Moim zdaniem to taki wybieg pzpnu, będą wyniki w tych meczach, o powiedzą, że ich pomysł z tymczasowym trenerem był dobry, nie będzie to powiedzą, że to przecież tylko trener tymczasowy..

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko co potem ??

Co potem? Nic :) pzpn zajmuje się wszystkim, tylko nie podwyższaniem poziomu polskiej piłki, więc czego tu chcieć.
okifax
okifax
  28 września 2009
okifax
okifax
  28 września 2009
Slodziak16
Slodziak16
  7 października 2009

Ja myślę,że nie powołanie Michała Żewłakowa jest błędem.Gra regularnie w dobrym klubie,był kapitanem tak się nie postępuje...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.