Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  12 marca 2010 (pierwszy post)

Witam,

Mój akumulator jest już na wykończeniu i zastanawiam się na jaki go wymienić.
http://allegro.pl/item951289049_akumulator_centra_futura_77ah_gwarancja_3_lata.html
Czy ta centra będzie dobra, czy może coś innego?
Samochód to Pasek b5fl 1,9tdi a aku to jakaś Varta 80Ah, 380A

pozdrawiam.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

xENDRJUx
xENDRJUx
  12 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, Mój akumulator jest już na wykończeniu i zastanawiam się na jaki go wymienić. http://allegro.pl/item951289049_akumulator_centra_futura_77ah_gwarancja_3_lata.html Czy ta centra będzie dobra, czy może coś innego? Samochód to Pasek b5fl 1,9tdi a aku to jakaś Varta 80Ah, 380A pozdrawiam.

ogolnie sprawdz wymiary jesli ten co teraz masz idealnie pasuje
jesli tak, to parametry jak najbardziej sa ok wiec nie widze problemu raczej
pojemnosc prawie ta sama, rozruchowa ma lepsza:tak:
ale moze jakis spec od aku sie wypowie:)
a i lepiej sprawdz w jakims normalnej hurtowni moto bo na allegro czasami przesadzaja z cenami, to juz nie to co kiedys:)
KORARM
KORARM
  12 marca 2010

Weź sobie kup 8 paluszków * 1,5 wolta = 12V tyle co aku a taniej cie wyjdzie:)
Lub po prostu pojedź do sklepu motoryzacyjnego gdzie Są katalogi o akumulatorach i tam sprawdzisz jaka pojemność jest najlepsza dla twojego auta.
I wymiary, jeszcze dostaniesz około 30 zł zniszki jak zostawisz stary.
Pamiętaj, zeby biegunowość była po dobrej stronie.

ziomekthx
ziomekthx
  13 marca 2010

z ta znizka to jest róznie. Ogólnie jest tak ze stary trzeba oddac i sprzedawca podaje taka cene przy której zwracasz aku. Jesli go nie zweócisz to moze byc tak ze bedziesz musial dopłacic. Co innego jest na allegro wiadomo ze starego nie zwrócisz to sprzedawcy od razu doliczaja koszta

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co innego jest na allegro wiadomo ze starego nie zwrócisz to sprzedawcy od razu doliczaja koszta

Ale i tak jest taniej na allegro po doliczeniu tych 30zł niż w sklepie motoryzacyjnym :-)
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie sprawdz wymiary jesli ten co teraz masz idealnie pasuje jesli tak, to parametry jak najbardziej sa ok wiec nie widze problemu raczej pojemnosc prawie ta sama, rozruchowa ma lepsza ale moze jakis spec od aku sie wypowie:) a i lepiej sprawdz w jakims normalnej hurtowni moto bo na allegro czasami przesadzaja z cenami, to juz nie to co kiedys:)

Wymiary są chyba ok. A ta cena jest chyba jedną z niższych.

Konto usunięte
Konto usunięte: z ta znizka to jest róznie. Ogólnie jest tak ze stary trzeba oddac i sprzedawca podaje taka cene przy której zwracasz aku. Jesli go nie zweócisz to moze byc tak ze bedziesz musial dopłacic. Co innego jest na allegro wiadomo ze starego nie zwrócisz to sprzedawcy od razu doliczaja koszta


Ten sklep jest ok 40 km ode mnie, więc wybiorę odbiór osobisty, no i montaż gratis :D

{y*x=40
{x+y=10:woot:

lutek
lutek
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze dostaniesz około 30 zł zniszki jak zostawisz stary.

Nie dostajesz zniżki tylko doliczają kaucje jeśli nie zostawiasz starego aku
ziomekthx
ziomekthx
  13 marca 2010
rodzynekchn
rodzynekchn: Ale i tak jest taniej na allegro po doliczeniu tych 30zł niż w sklepie motoryzacyjnym :-)

No nie wiem czy taniej jesli doliczysz do tego koszta przesyłki
chicel2009
chicel2009
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem czy taniej jesli doliczysz do tego koszta przesyłki

jest taniej ja za aukumulator bosch zapłaciłem 230zł z przesyłką a u nas w sklepie kosztuje 250zł + trzeba oddać stary... w ogóle nie opłacalne... najlepiej z allegro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, Mój akumulator jest już na wykończeniu i zastanawiam się na jaki go wymienić. http://allegro.pl/item951289049_akumulator_centra_futura_77ah_gwarancja_3_lata.html Czy ta centra będzie dobra, czy może coś innego? Samochód to Pasek b5fl 1,9tdi a aku to jakaś Varta 80Ah, 380A pozdrawiam.

jeśli lubisz centrę to ok ale ja bym kupił Boscha, no ale szwagier ma Future i jest zadowolony no a co do dobrania akumulatora do samochodu to na stronie producenta akumulatora powinien być kreator gdzie podajesz parametry auta a on wyszukuje konkretny model akumulatora dla Ciebie.
ziomekthx
ziomekthx
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jest taniej ja za aukumulator bosch zapłaciłem 230zł z przesyłką a u nas w sklepie kosztuje 250zł + trzeba oddać stary... w ogóle nie opłacalne... najlepiej z allegro.


Wiesz , porównałeś jeden sklep z ofertami z allegro gdzie jest ich tam mnóstwo. Nie mówie ze wcale tak nie jest ale czasem wychodzi drożej.
chicel2009
chicel2009
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem

tak ale tylko czasem.
Nando15
Nando15
  17 marca 2010

90 ah orginalnie vw:D albo zelowy merca 90 wejdzie bez problemu;p jak jestes z wlkp zapraszam mam takie na sprzedaz;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.