malinek998
malinek998
  5 marca 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich ! Od miesiąca szukam czegoś ciekawego.. kwota od 7.000 do 12.000 tys.
Najlepiej 5 furtek. Silnik od 1.2 do 1.6 w benzynie a najchętniej jakieś 1.9 TDI :)
Nie ma to byc auto sportowe. Normalne do codziennej jazdy.
Jakieś propozycje ? Wskazówki ?
Czekam na pomoc :)

malinek998
malinek998
  6 marca 2010

BMW odpada :) nie jestem zwolennikiem tego auta :) Czyli padło na forda i VW :)

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:
ale to wolniejsze od roweru jest.

No tak , ale kolega malinek998 nie szuka sportowego samochodu o Bóg wie jakich osiągach tylko czegoś co mało pali i służy z przemieszczania się z pkt. A do pkt. B :)
whitestok
whitestok
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli padło na forda i VW :)

ja bym poszukał jeszcze czegoś innego wśród Nissana, Mazdy, Mitsubishi i Hondy.
whitestok
whitestok
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

np Mitsubishi Galant 96-...
WujekBeton
WujekBeton
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o to chodziło w tamtym moim zdaniu

w takim razie źle zinterpretowałem :piwo: sory, a z tego co kolega podał to ciężko wybrać coś porządnego
whitestok
whitestok
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a z tego co kolega podał to ciężko wybrać coś porządnego

który kolega? :D
Mitsubishi Galant, o którym wcześniej pisałem, jest dostępny w Polsce z dwulitrowym turbodoładowanym silnikiem diesla, poza tym samochód bardzo wygodny, bardzo dobrze się prowadzi, co do dynamiki Gala w dieslu to nie wiem bo sam mam ten model w benzynie no ale z dieslem też nie powinno być źle.
whitestok
whitestok
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

zapomniałem dopisać, że w każdym Galu od 96 rocznika jest pełna elektryka szyb z przodu i z tyłu, podgrzewana tylna szyba, elektryczne i podgrzewane lusterka, klima(klimatronik lub zwykła, to akurat zależnie od wersji).
malinek998
malinek998
  6 marca 2010

A jak z awaryjnością VW i forda ? Bo różne opinie się słyszy.. ale nie wiem na ile prawdziwe.. fakt, że za tą cenę porządnego golfa czy polówki nie kupię bo zawsze będzie jakiś ukryty kruczek. Z nissana myślałem na almerą tą po lifcie.
Podoba mi się też Cytrus Xsara po lifcie ale zupełnie nie znam tego auta.
Kiedyś myślałem nad renówką ale dużo opinii negatywnych na temat elektryki w tym aucie.

WujekBeton
WujekBeton
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: który kolega?

malinek998 ten :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.