chicel2009
chicel2009
  4 marca 2010 (pierwszy post)

witam, kupiłem sobie lampę tylną do vw polo 6N ale kupując nie zwróciłem uwagi że nie ma białego światła cofania, czy wówczas mogę ją zamontować? to jest lampa prawa więc skoro nie ma białego światła cofania to znaczy że jest to wersja angielska.
Można na takiej jeździć w polsce?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  4 marca 2010

jest duzo samochodow ktore maja jedno światło od cofania a z drugiej strony przeciwmgielne, polo pewnie ma tak ma i dlatego

Konto usunięte
Konto usunięte: Można na takiej jeździć w polsce?


mysle ze tak
chicel2009
chicel2009
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jest duzo samochodow ktore maja jedno światło od cofania a z drugiej strony przeciwmgielne, polo pewnie ma tak ma i dlatego

no to ja wiem że jedno bo po lewej stronie jest przeciwmgłowe no ale światło cofania musi być białe chyba co nie ?
MiSZgtv
MiSZgtv
  4 marca 2010

Jak masz na nie homologacje to możesz mieć nawet różowe w białe kropki:P Mi np niedawno dowód poleciał za to, że miałem cleary red white założone z tyłu, wszystko jest z nimi w porządku świecą mocno i wyraziście mają barwy takie jakie mieć powinny ale nie mają homologacji. Policjant mówił, że jak miałbym homologacje mogę mieć i całe czarne lampy lub inne kolorowe ale te nie mają i dowód leci.

KORARM
KORARM
  4 marca 2010

homologacji nikt nie da na czarne lampy.
Ale

Konto usunięte
Konto usunięte: czy wówczas mogę ją zamontować?

Nie!
Ponieważ nie masz światła cofania które musi być po prawej stronie lub obu stronach.
a co do przeciwmgielnego to musi być po lewej stronie lub obu stronach i nigdy odwrotnie.
chicel2009
chicel2009
  5 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie! Ponieważ nie masz światła cofania które musi być po prawej stronie lub obu stronach.

szkoda :( no światło cofania jest tylko świeci na czerwono bo przez czerwony klosz :(
KORARM
KORARM
  5 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no światło cofania jest tylko świeci na czerwono bo przez czerwony klosz

czyli go nie ma
ziomekthx
ziomekthx
  5 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz na nie homologacje to możesz mieć nawet różowe w białe kropki:P

Nie do końca jest to prawda o czym piszesz. Weźmy pod uwagę np ludzi którzy sprzedaja przerobione zwykłe lampy na xenony. Maja one homologacje ale... jak wiadomo xenon powinien mieć samo poziomowanie sie i spryskiwacze , bez tego mozesz stracić dowód nawet gdy masz homologacje na same lampy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.