MateuszDiabllo
MateuszDiabllo
  27 lutego 2010 (pierwszy post)

Czy jeżeli auto jest wyposażone w owe światła to muszą być one sprawne? Co grozi za to,że nie działają?

MateuszDiabllo
MateuszDiabllo
  1 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

auto wyposażone jest w hamulce.. czy powinny być sprawne ?
biorąc pod uwagę niektóre odpowiedzi tytaj wyglądała by tak..
wymontuj klocki..

Zupełnie inny idotyczny w dodatku przykład,gdyż światła przeciwmgielne to wyposażenie dodatkowe,bez którego jest połowa aut,a hamulce muszą mieć wszystkie więc Twoja wypowiedź jest troszkę denna.
Monolit
Monolit
  1 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz przytoczyć te śmieszne? :D nie znam zbytnio polskich przepisów i dlatego się nie orientuję aż tak.

Nawet ograniczenie do 90/h w terenie niezabudowanym było ustanawiane dla aut pokroju fiata 125p, technika od tamtej pory ruszyła do przodu. Inna kwestia, że praktycznie nikt z takimi prędkościami patrolowymi osobówką w trasie się nie porusza.
ziomekthx
ziomekthx
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: auto wyposażone jest w hamulce.. czy powinny być sprawne ? biorąc pod uwagę niektóre odpowiedzi tytaj wyglądała by tak.. wymontuj klocki..


Czytajac Twój post stwierdziłem dwie rzeczy albo jestes małym dzieckiem albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Z twojego toku myślenia wynikałoby że jesli złapiesz gumę , wykręcasz koło i jedziesz dalej sunąc podwoziem po asfalcie, brawo.
Temat dotyczy oświetlenia a dokładnie świateł przeciwmgłowych które nie sa obowiązkowe tzn nie trzeba ich mieć w pojezdzie. Według prawa oswietlenie zewnętrzne, które posiadasz w samochodzie musi być sprawne.
sunriseboy
sunriseboy
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z twojego toku myślenia

ja przytaczam odpowiedz zbiorcza ciołku.. z odpowiedzi innych.. czytaj wszystkie posty..
z tym kołem i asfaltem nigdy bym nie wpadł.. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: muszą

a masz pojecie jak to wygląda w praktyce.. ?
swiatla sa elementem zewnatrznym.. hamulce natomiast nie..
ja tam nie widze hamulców "na samochodzie / w samochodzie" ..
i co tu byc musi..? musisz to miec pieczatke na d. rej..
KORARM
KORARM
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja przytaczam odpowiedz zbiorcza ciołku..

Autor tematu jest na tyle inteligentny, ze sam sobie ją przytoczy a ty nie pie:cenzura:
głupot i wy
ziomekthx
ziomekthx
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a masz pojecie jak to wygląda w praktyce.. ?

Widocznie Ty nie masz pisząc tu głupoty.

Konto usunięte
Konto usunięte: swiatla sa elementem zewnatrznym.. hamulce natomiast nie..

Co ty sie czepiasz tych hamulców temat jest o swiatłach. A co do Twojej wypowiedzi to mało wiesz i tyle samo sie znasz. Dodatkowe swiatło stopu nie jest swiatłem zewnętrznym a musisz je mieć sprawne jesli masz je zamocowane w samochodzie

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie widze hamulców "na samochodzie / w samochodzie" ..

dalej o tych hamulcach. Mozesz mi napisac co z tego zdania wynika? Jakie wnioski ?

Konto usunięte
Konto usunięte: musisz to miec pieczatke na d. rej..

Normalnie mnie rozbawiłeś. Jak zatrzyma Ci policja do kontroli a nie będzie Ci działał kierunkowskaz ,nie będziesz miał gasnicy no i te nieszczęsne przeciwmgłowe nie będą Ci świecić powiedz im swoje mądre zdanie "Panie władzo ale ja mam pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym"

Tą swoją wypowiedzią uświadomiłeś mi ze jednak jesteś dzieckiem, wiec nie zaśmiecaj forum tylko pozbieraj swoje zabawki i poczekaj aż stopnieje Ci śnieg w piaskownicy.
KORARM
KORARM
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozesz mi napisac co z tego zdania wynika? Jakie wnioski ?

Takie, ze jak w wekend usiąde z kumplem przed forum i z browarem to bedziemy mieli polew z tego idiota.
Może jeszcze rozważy czego nie musisz mieć w samochodzie, może koła?
ziomekthx
ziomekthx
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie, ze jak w wekend usiąde z kumplem przed forum i z browarem to bedziemy mieli polew z tego idiota. Może jeszcze rozważy czego nie musisz mieć w samochodzie, może koła?

Koles jest zajebisty. Moze w cyrku za klauna sie przebiera
WujekBeton
WujekBeton
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: poczekaj aż stopnieje Ci śnieg w piaskownicy.

:crylol::rotfl::rotfl::rotfl::crylol:
sunriseboy
sunriseboy
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty nie pie głupot i wy

już koniec ? cisnienie ci podskoczyło..
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie Ty nie masz pisząc tu głupoty.

dalej siedz przed komputerem.. nie wyjdziesz z domu nie sprawdzisz..
sunriseboy
sunriseboy
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tą swoją wypowiedzią uświadomiłeś mi ze jednak jesteś dzieckiem

zobaczyłem zdjecie i wtle żółte bmw.. :rotfl:
jaki to pospolity furman dla młodych..
ziomekthx
ziomekthx
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczyłem zdjecie i wtle żółte bmw.. jaki to pospolity furman dla młodych..


A co moje BMW ma wspólnego z tematem ?
KORARM
KORARM
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: już koniec ? cisnienie ci podskoczyło..

o tak pikawka mi na chwile staneła prawie dostałem zawał
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.