kameleon91
kameleon91
  22 lutego 2010 (pierwszy post)

Witam. Mam do was pytanie, czy ten tłumik http://moto.allegro.pl/item927149772_tlumik_dedykowany_vectra_b_km_malon_model_sdo.html bedzie pasował do mojej Vectry 1.6 8V ?? Bo z tego co pamiętam taką puszke ma Vectra 16V. ( na stronie jest napisane ze pasuje do Vectry B lecz nie ma sprostowanie do jakich modeli )

whitestok
whitestok
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na stronie jest napisane ze pasuje do Vectry B lecz nie ma sprostowanie do jakich modeli

więc my Ci też nie wywróżymy...
pewnie nie wiesz, że na allegro istnieje opcja "zadaj pytanie sprzedającemu"
lutek
lutek
  22 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam do was pytanie, czy ten tłumik http://moto.allegro.pl/item927149772_tlumik_dedykowany_vectra_b_km_malon_model_sdo.html bedzie pasował do mojej Vectry 1.6 8V ?? Bo z tego co pamiętam taką puszke ma Vectra 16V. ( na stronie jest napisane ze pasuje do Vectry B lecz nie ma sprostowanie do jakich modeli )

Skoro sprzedający napisał "Tłumik pasuje do wszystkich wersji nadwoziowych oraz do każdego silnika benzynowego i diesla." to zastanów sie o co ty pytasz...zresztą nawet jeśli masz wątpliwości to do niego zadzwoń i sie dopytaj...
DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  23 lutego 2010

Ja bym nie kupił za tyle pieniędzy takiego tłumika.
Używki jakiejś bym poszukał za duuzo taniej

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  23 lutego 2010

tłumik fajny co do ceny też sie zgodze a uzywki bym nie kupił

Format18
Format18
  25 lutego 2010

Tłumik fajny, generalnie w tym Oplu masz różne tłumiki dla:

diesla
benzyny

1.6 1.8 2.0 ma taki sam

ALE

Musisz pamiętać że sedan/kombi/hatchback mają różne długości tłumika.

Polecam też poszukanie czegoś tańszego ;) i bardziej praktycznego bo w takim tłumiku będzie Ci się zbierała woda - wiem bo miałem taki sam, po tygodniu go wymieniłem (po prostu mi się nie podobał, ale to kwestia gustu)

kameleon91
kameleon91
  5 marca 2010

Tłumik juz kupiony. Seryjny idealnie pasujący +do tego chromowana końcówka. I jestem zadowolony ;] pozdrawiam i dziekuje Tym którzy Mądrze doradzali ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.