misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  18 lutego 2010 (pierwszy post)
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7573839,Lepiej_nie_tankuj_na_stacji_BP__bo_ci_zablokuja_kola.html

proponuje przeczytac ten nie za dlugi artykul i uwazac na BP... :-/
KORARM
KORARM
  18 lutego 2010

Pomysł jest słuszny tylko wykonanie złe.
ochroniarze powinni być karani za takie nie słuszne blokady.
poza tym jak trafi na większego nerwusa to powinien wjeb dostać za takie zachowanie.

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  18 lutego 2010

he he no i tak sie stanie juz niedlugo :-D

ale jesli po zjedzeniu kanapki i wypiciu stacyjnej kawy dostane sraczki?? to co?? w rajtuzy mam napie...lic?? :-P

Gaadzio9922
Gaadzio9922
  18 lutego 2010

do chu**a do to ma ku***a byc za forum lol2

Gaadzio9922
Gaadzio9922
  18 lutego 2010

za co moga mi zablokowac cwe*e Konto?xd

KORARM
KORARM
  18 lutego 2010
misza1
misza1: he he no i tak sie stanie juz niedlugo :-D

haha chciałbym to widzieć z resztą każdy kto pracuje w ochronie jest w jakimś stopniu stuknięty po czasie.

misza1
misza1: w rajtuzy mam napie...lic?? :-P

no fakt po prostu oni mają to w dupie parking powinien być tylko dla klientów stacji i to by rozwiązało cały problem a nie jakieś blokady. Jeśli już robić blokady to
procedura założenia blokady powinna być po sprawdzeniu czy to jest rzeczywiście klient stacji czy inny cwel co szuka parkingu. i nie po pół godziny to przesada. tak z godzinka powinna być.
I jeszcze ten idiot co zostawił auto przy dystrybutorze tego też bym lał.
Sam byłem świadkiem jak jedem sobie na górze wiaduktu zaparkował i odpoczywał, więc asów u nas nie brakuje więc trzeba ich tępić tylko w taki sposób aby nie utrudniać życia normalnym ludziom.
folkemon
folkemon
  18 lutego 2010

nie tankuję tam, to chyba najdroższa stacja w okolicy : )

Catrol
Catrol
  18 lutego 2010

Na stacjach powinni po zatankowaniu auta wypraszać z pod dystrybutora na parking bo u Nas na Mazowszu blokowanie dystrybutorów to zmora naszych stacji... Ale żeby blokować koła za postój na parkingu stacji to dla mnie przesada...

KORARM
KORARM
  18 lutego 2010

Poza tym jeszcze prawo jest tu złe miejsce stacja tak samo jak sklep czy market to miejsce publiczne więc nie powinno mieć coś takiego miejsce, ze właściciel na własną ręke takie działania podejmuje.

WujekBeton
WujekBeton
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: do chu**a do to ma ku***a byc za forum lol2

:cryzol::krzeslo::krzeslo:

Konto usunięte
Konto usunięte: za co moga mi zablokowac cwe*e Konto?xd

za wygląd i iloraz inteligencji
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  19 lutego 2010
misza1
misza1: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7573839,Lepiej_nie_tankuj_na_stacji_BP__bo_ci_zablokuja_kola.html proponuje przeczytac ten nie za dlugi artykul i uwazac na BP... :-/

to jest nawet dobry artykuł

chciał bym żeby mi zablokowali koła
WujekBeton
WujekBeton
  19 lutego 2010

rozp:cenzura:doliłbym tą blokadę, a nie zapłacił i to przy policji:mrgreen: a tak poważnie to przecież nie jest parking po to żeby zostawić samochód i iść, np. do pracy na 8 godzin, ale z tym limitem 30minut i blokadą to lekkie przegięcie

Corradolicious
Corradolicious
  20 lutego 2010

To jest pikus, kiedys pojechalismy do niemiec po auto, przed placami w Bremie jest Shell, zatrzymalismy sie na parkingu stacji, poszlismy cos przekasic i wypic kawe przed buszowaniem po placach... Wychodzimy do auta i szok - auta nie ma. Tepa strzala ze stacji myslala ze wlasciciele poszli gdzies i zadzwonila po Abschlepp, 250eur poszloo

toja20
toja20
  23 lutego 2010
misza1
misza1: ale jesli po zjedzeniu kanapki i wypiciu stacyjnej kawy dostane sraczki?? to co?? w rajtuzy mam napie...lic?? :-P

Hmm, tam pisze że blokują koła którzy zaparkowali auto, a nie korzystają ze stacji... Mi się wydaje że to jedyna słuszna kara dla tych którzy ze stacji zrobili sobie prywatny parking...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.